Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nigel Farage felszolalasa a...

Nigel Farage felszolalasa a EU Parlamentben. Mi a szerepe es ertelme az EU-nak, ha valakit (Baroness Ashton) csak azert valasztanak be a politikusok mert jo csaladba szuletett?

Figyelt kérdés

Felszolalt a magyar Herczog Edit is. Tomoren annyit mondott hogy nagyon jo a majom s.gget nezni ahogy a fara maszik. Ilyenkor persze az jut az ember eszebe hogy sokan a Morvait kritizaljak.

http://www.youtube.com/watch?v=0vBqyG6qYXE


2009. nov. 27. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy van összefüggésben az EU-szerep azzal, hogy kit mi alapján választanak. Mondok egy példát: Minden államnak ugyanaz a szerepe(nem kívánom felsorolni pontosan miről van szó, úgyis mindenki el tudja képzelni), függetlenül attól, hogy egy király ül az élén, aki magamellé választ képviselőket, vagy rendi országgyűlés irányítja, ahova csak a nemesek kerülhetnek, vagy demokratikusan választott testület irányítja. És az értelmét sem kérdőjelezi ez meg, ugyanis bármilyen módon választott(vagy épp nem választott) vezetői réteg végezhet ugyanúgy rossz és jó munkát.
2009. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Baroness Ashton-nak a politikahoz semmi koze. Hogy kepviselhet egy orszagot ha goze sincs hogy miert van ott?? Edit meg csak habogott, azt sem tudta mit mo dott Farage. Nagyon a vege fele jar ez az egesz EU erolkodes.
2009. nov. 27. 15:23
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
megint egy drága eu ellenes ember..költözz el a csendes óceán aljára ott talán nem zavar semmi és senki
2009. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kihalofelben vagy. Lehet neked kellene koltozni.
2009. nov. 27. 15:50
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
úgysem tudlak meggyőzni..az ilyen önfejűeket nem lehet...
2009. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszi hogy megkimelsz:) Teged ki(k) gyoztek meg? A tortenelem folyaman mar sokszor leptunk sz@rba. Az EU sem kulonb, a NATO sem.
2009. nov. 27. 16:01
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Akkor lennénk sz@ba,ha a hozzád hasonlók irányítanák az országot.
2009. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

K. Kérdező! Nem igazán reagáltál az érveimre, csak megint elmondtad amit már a kérdésben is nagyjából éreztettél. Ha a véleéményedet szeretnéd közölni, menj másik oldalra, itt kérdéseket kell feltenni. Nem arra való ez az oldal, hogy szánalmas tébolyult emberek keressék az önigazolást a közösség által!

2009. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Nem értem, hogy van összefüggésben az EU-szerep azzal, hogy kit mi alapján választanak."

Demokracia, nem diktatura. Az EU addig valasztattja a tagokat amig el nem eri amit akar. Liszaboni szerzodes, Irorszag.

" És az értelmét sem kérdőjelezi ez meg, ugyanis bármilyen módon választott(vagy épp nem választott) vezetői réteg végezhet ugyanúgy rossz és jó munkát."

Kommunizmus.

Legyszives nezd meg a videot es utanna valaszolj. Hulyesegeket a kerdesre lehet irni, de a kerdesem a videohoz kotodik igy a valaszolok mielott valaszolnak nezzek meg a videot.

2009. nov. 27. 18:05
 10/18 A kérdező kommentje:

ma 16:10

Nem tudom hol elsz de szerintem nem a valosagban. IGEN sz@rban vagyunk.

2009. nov. 27. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!