Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre hosszabb sorok ételosztá...

Egyre hosszabb sorok ételosztáskor, tényleg jobban teljesít Magyarország?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 22. 21:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Akik jó részének tökéletesen meg is felel ez az életforma"


Valami nem oké nálad!


A konzumzombik vásárlási szokásai hogy jönnek ide? Az egy másik zárt-osztály!

2013. dec. 22. 22:31
 12/19 anonim ***** válasza:

"Lehetne itt akármilyen életszínvonal, hajléktalanok meg ételért sorban állók akkor is lennének(Akik jó részének tökéletesen meg is felel ez az életforma)."


Azért felel meg nekik ez az életforma, mert már annyira reménytelennek látnak mindent, hogy inkább csesznek bele az egészbe és ilyen mélyre teszik a lécet.

Ha lenne motiváció és remény, akkor ezek sem lennének ennyire lecsúszva igények terén.

2013. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező a cikk amit belinkeltél annyit ír, hogy ételt osztanak semmi mást, azt nem írja, hogy egyre hosszabbak a sorok... Ez alapján nem lehet következtetéseket levonni.
2013. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
Mondjátok hogy ez az etetés nem közpénzből van...
2013. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Pont ma sétáltam el egy ilyen "pont" mellett, ahol két közvetlen szomszédokat véltem felfedezni a családjával együtt. Szamomra az volt a vicces benne, hogy mind a két család anyagilag toppon van es egyaltalan nem szenvednek hiányt semmiben sem.

Legalabbis az a 3 Audi, ami friss rendszámmal gurult ki a szalonbol nem is olyan régen nem errol árulkodik. Na, meg az sem, hogy a minap epp elottem fizettek az egyik boltban 2 full megrakott bevasarlokocsit.


Nem irigylem toluk, de szamomra undorító, ha ilyenek allnak sorba a segélyért es az ingyenkosztert.

Aakik meg te,yleg raszorulnanak (hajléktalanok), azoknak nem jut az ilyen paraziták miatt.

2013. dec. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15: valami agyilag nem oké náluk! :)
2013. dec. 23. 01:44
 17/19 anonim ***** válasza:

15-ös válaszára reagálva:


Az egyik ismerősömről is tudom, hogy állt már sorban ilyen ételosztáskor (saját szememmel láttam - alig akartam elhinni) pedig nem igazán szorulnak rá. Az illető felesége egy aránylag jómenő cégnél dolgozik az irodán (pontosan nem tudom mit de a fizetése olyan 180 ezer körül lehet) Az aki sorban állt pedig egy építőipari cégnél van mint csoportvezető.

2013. dec. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A cikkben nem lehet sehol sem olvasni, hogy többen állnának sorban mint ezelőtt bármikor.


A 90-es és a 2000-es évektől idáig mindig sokan álltak sorban- sajnos, - sok a szegény.

2013. dec. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
80%
Pedig jobban teljesít. Zimbabwe-nél.
2013. dec. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!