Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek, kiket, milyen...

Szerintetek, kiket, milyen rétegeket, kell támogatni, hogy sok új munkahely létesüljön? És milyen intézkedéseket kell, szorgalmazni, protezsálni?

Figyelt kérdés

A kérdést azért tettem fel, mert sokan sérelmezik hogy a Fidesz nem emelte megfelelően a nyugdíjakat, és a középréteg fejlődését, növekedését, szorgalmazta!

És mi lenne a mai helyzetben ami égető?


2009. nov. 25. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyugdíjakat már rég csökkenteni kellene, nem emelni. Magyarország nyugdíjasparadicsom, a gazdaságot megfojtják az adók, miközben a nyugdíjak magasak. Ideje elkezdeni a közteherviselést: a nyugdíjasok is érezzenek valamit abból, hova juttatták az országot a Fercsire adott szavazataikkal.
2009. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért az túlzás lenne, hogy minden nyúgdíj magas! Én nem százalékokat emelnék, hanem összeghatárhoz kötném az emelést és a kevesebbnek többet adnék, a magas nyugíjúnak kevesebb emelést.

Az már más kérdés, hogy az én fizetésem kevesebb, mint a mamám nyugdíja. Nem sajnálom tőle, mert egész életében dolgozott, de durva, hogy ő már kevesebbet költ magára, nem tart el egy gyereket stb. Míg én minimális fizetésemelést kapok ő tisztán megkapja az ígért százalékot. Ja, és még félre is tesz! :P

2009. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Fidesz csak a "falurombolas"politikat vinne tovabb.Beetetik a neppel hogy kozeposztaly tamogatasat helyezik eloterbe..Oke..nagyon szep es jo amit mondanak csak a mai Magyarorszagon ez nem tud es nem is akar mukodni.Ezt kene megerteni mar vegre egy par nagyon okos embernek.Pattanasig van feszulve a hur.Nem akarok partoskodni mert ugyis tudja mindenki hogy mi a megoldas melyen magaban meg akkor is ha azt egyenlore nem akarja elismerni.
2009. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

A parasztokat kell támogatni, proletár réteget. Előre, előre skinheadek...!!!


legJOBBIKa

2009. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A parasztokat kell támogatni, proletár réteget. Előre, előre skinheadek...!!!


Majdnem hanytam mikor ezt elolvastam.Mostmar meg azt is mondjuk hogy parasztok...Igaz is lehet hogy az vagyok de teged inkabb nem akarlak neven nevezni.Majd te is felebredsz kisfiacskam...de nem lesz konnyu az ebredes azt biztos allithatom.

2009. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Majd te is felebredsz kisfiacskam...de nem lesz konnyu az ebredes azt biztos allithatom.


Pöszörős, te miért hiszed azt hogy mindenk alszik , csak te vagy fenn?

2009. nov. 25. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem alszik szerencsere mindenki csak sajnos meg eleg sokan.

Miert neked mi a velemenyed?Azt hogy a Fidesz k3rva jo es majd most megmutatjak mi fog tortenni!...egyebkent mi a problema?Akkor ezek szerint a Jobbik szerinted is parasztokbol all es a jobbagyokat akarja tamogatni?

2009. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!