Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZnek és a JOBBIKnak...

A FIDESZnek és a JOBBIKnak nem kellene reagálnia érdemben, akár egy hasonló előadással, a Bajnai előadására, amit a Corvinuson tartott?

Figyelt kérdés
Így úgy érzem, nincs miből választani...
2009. nov. 25. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha komolyan veszed az efféle "előadásokat", akkor elég naiv vagy. Ha azt gondolod, hogy kampány alapján kell választanod, akkor is. Bajnai előadása a kampány része. Sokkal értelmesebb a kormányzati teljesítményük alapján megítélni a pártokat és politikusokat. Dumálni bárki tud.
2009. nov. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jellemző Bajnaira, hogy 3,5% os növekedésről beszél sőt 7% ról, és elmondja hogy mennyre jól is fognak járni a nyugdíjasok. Csak épp 0,01% növekedésre vonatkozó lépéseket sem tettek, az az lufi amiről beszél, mert a feltételes mód alapjait nem lépték meg.

Kb ennyi az elmúlt 8 év kormányzati teljesítménye.

2009. nov. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
megnéztétek? mert, ha nem, akkor mire is válaszoltok?
2009. nov. 25. 10:01
 4/10 anonim ***** válasza:

"megnéztétek? mert, ha nem, akkor mire is válaszoltok?"


Nyilván csak az nem érthet egyet Szent Bajnaival, aki nem nézte meg. Idióta.

2009. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

szerintem meg te vagy az idióta.


én csak annyit szeretnék, hogy kiálljon valaki a másik oldalról és tartson egy előadást: Most ez a helyzet, mi így látjuk a kiutat, így és így fogjuk csinálni, ennek ez és ez lesz az eredménye. ez olyan marha nagy kérés???


van ilyen?

mert ha igen, akkor légyszives linkeld be, mert érdekel. El akarom olvasni, meg akarom nézni, mert érdekel a másik oldal(ak) terve(i) is.


csakhogy akármit is néztem, ilyet nem találtam!


és még én vagyok az idióta...

2009. nov. 25. 12:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze reagálnia kell.


A Jobbik naponta tart előadásokat.

Rendvédelemről, családról tart konferenciákat.

Hallgass meg egyet.


Ajánlok egy bevezető videót a Jobbikkal való ismerkedéshez.


http://www.youtube.com/watch?v=s1fSh3sn9Kg

2009. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kiegészítés:

Olvasni még csak az EP-re készült programot olvastam, de nekem az is nagyon tetszett. (Nem csak EP ügyek vannak benne.)


[link]


A teljes Jobbik programot januárban kezdik el terjeszteni.

2009. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én csak annyit szeretnék, hogy kiálljon valaki a másik oldalról és tartson egy előadást: Most ez a helyzet, mi így látjuk a kiutat, így és így fogjuk csinálni, ennek ez és ez lesz az eredménye. ez olyan marha nagy kérés???


Már 20 éve nem engednek senkit a nagy országos médiákba, akik nem a neoliberális meg mondások emberei.(ami miatt itt tartunk)

Majd ha érvek ütköznek nyilvánosan és az emberek eltudják dönteni hogy nekünk mi is a jó, akkor lehet valamit kezdeni. De eddig csak a lebutított, propaganda ment aminek sikerült elhitetni hogy, jó az irány csak mi nem dolgozunk. 20 éve csak a tőkét szolgáljuk ki, a társadalomról teljesen megfeledkezve, ami tarthatatlan.

2009. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én például szívesen néznék meg egy vitát Bajnaival, Vargával és mondjuk egy jobbikos közgazdásszal (van ilyen egyáltalán???)


(Magam közgazdász hallgató vagyok egyébként)

2009. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most fél mindenki, hogy egypártrendszer van, de eddigis az volt, mivel az MSZP és az SZDSZ összefogott. Remélem a Fidesz jót hoz az országra.
2010. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!