Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket is irritál Bajnai Gordon?

Titeket is irritál Bajnai Gordon?

Figyelt kérdés
Nem tartozom egyik párthoz sem és nem is szeretem a politikát mégis akaratlanul belebotlok Bajnai Gordon beszédeibe az interneten vagy a TV-be és mikor meglátom káromkodni támad kedvem és olyan mintha folyton hazudna!

2013. dec. 13. 20:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Bajnainak igen rossz a beszélőkéje.

Csak nyökög össze-vissza.


Magyarországon Orbán meg Gyurcsány karakteres, "népvezér" típus.

2013. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 schocko ***** válasza:
25%
Nem.
2013. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
6%
Bajnai jó ember! Ha rosszat mondasz rá,jönni fog a fideszes katolikus istened és számonkér rajtad valamit.Azt nem tudom pontosan mit,te hiszel benne ;) Sok sz.a.rt kívánok!
2013. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

hát én is elég magasról szarok a politikára de én bele sem botlok a beszédeibe :D

amúgy amennyit eddig láttam belőle, nem unszimpatikusabb mint Orbán

2013. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
19%
Nem irritál.
2013. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

# 4

Youtubon elindítottam egy Paul Kalkbrenner videót és Bajnai hülyeségeit kellet halgatnom 5 másodpercig mert csak utána lehetett a hirdetést átugrani! :D

Most estefele bekapcsolom a TV-t kimegyek WC-re, visszajövök már nyomják a Gordon hülyeségeit is az M1-en!

És ráadásul irritáló is ahogy beszél csak káromkodást és düht vált ki belöllem, az a tipikus éjjel nappal hazudó politikus jut rólla eszembe!

Kb. olyan irritáló volt mikor Orbán azt hajtogatta egyfolytába hogy "MUNKAHELYEKET KELL TEREMTENI"

az is milyen irritáló volt ahogy mondta Orbán!

2013. dec. 13. 20:53
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Mit vársz egy liberálistól?
2013. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
annyira semmi, hogy már nem is irritál a hülyesége ...
2013. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
Hát engem nem, pedig nem vagyok egy Bajnai-fan :D
2013. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretek értelmes embereket hallgatni. Ezért inkább orbán és társai irritálnak. orbán nem olyan mintha folyton hazudna,hanem valóban folyton hazudik!
2013. dec. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!