Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyed extra! Ismét egy trükk?

Gyed extra! Ismét egy trükk?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza el hogy, mi értelme lesz a gyed extrának? Ettöl több gyerek fog születni ebbe a munkanélküli világba? Komolyan a (még) meg nem született leendö magyarokkal kell foglalkozni, amikor nincsenek munkahelyek? Ilyenkor az a legnagyobb szavazóerö hogy szüljön a magyar (kap érte gyed extrát!) minél több gyereket a kilàtástalan Magyarországnak? (mivel ugye sokan hangsúlyozzák hogy ök az államnak tesznek jót azzal ha szaporodnak, holott semmi garancia arra hogy a gyerekének majd legyen munkája, de arra sincs garancia hogy majd nem fogja elhagyni az országot) Szóval politikailag mi is ez a gyed extra?
2013. dec. 10. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Bizonyos rétegeknek jó lesz.

Amúgy ebből is látszik, hogy a fidesz nincs tisztában a számokkal. Évi 100 ezer ft extra.

Akinek van gyerek, azt tudja, hogy jó ha ebből 2 hónapra elég ez a pénz, de ha iskolába megy, akkor sokkal több.

Miután jövőre valószínűleg elkezdődik egy nagyobb vándorlási hullám, ha a fidesz nyer (az én környezetemben mindenki így vélekedik, meg jó páran a neten is) így kénytlen valami utánpotlást gyártani, és meggyőzni az embereket, hogy maradjanak.

Ha nem lett volna a családomban egy tragédia én se jöttem volna haza. De jövőre szeretnék visszamenni. Én tudom miért hagytam itt 2008-ban az országot és a helyzet azóta se lett jobb.

Kint se fenékig tejfel az élet, de ha dolgozol megélsz, és marad is a hó végén, amiből évente kétszer nyaralni tudsz menni.

2013. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyed extra = szavazatok vásárlása
2013. dec. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!