Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen tulajdonságokkal...

Milyen tulajdonságokkal jellemeznéd a magyar népet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 10:48
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Ha a másodharmadlagos vezetői értékrendeket tekintve, a nép szemszögéből átlátjuk, hogy a vezetés persze nem csak a vezetőn múlik akkor kicsit máshogy görbül a tükör.
2009. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
92%
Leleményes, ügyes, jó eszű, vendégszerető, temperamentumos, ugyanakkor irigy, csodaváró, hiszékeny, elvakítható nép. Nehezen tűri a más véleményt, "veréshez szokott fajta...". Szeret mást okolni mindenért, miközben jó fejnek tartja, ha valaki bliccel és adót csal. Folyton becsapják, mégis mindig talál magának újabb messiásokat, akikben reménykedhet, ahelyett, hogy feltűrné az ingujját és másokkal összefogva megpróbálná maga megoldani a problémákat.
2009. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
30%
depresszió, pesszimizmus, irigység, gyűlölködés
2009. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
36%

Hééééééé


Álljunk már meg, MAGYAROK vagyunk!

hogy mondhattok magunkra ilyeneket?!

Én kikérem magamnak. Biztos ez is valami jobbiklehúzó provokátor tehette fel.

Ne dőljetek be!

Szebb Jövőt!

2009. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
30%

az utolsó válaszolóból kiindulva azt mondanám, hogy injekciós marhák önálló gondolatok nélkül.

de tudom, hogy a többség nem ilyen. :)

2009. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
19%

„az utolsó válaszolóból kiindulva azt mondanám, hogy injekciós marhák önálló gondolatok nélkül.

de tudom, hogy a többség nem ilyen. :)”


Injekciós marha? Az mit jelent?


Arról meg hogy kinek nincsenek önálló gondolatai, azt jól jellemzi az általam feltett kérdésre adott válaszok.


Hogyan enyhítenéd a munkanélküliséget, és a cigánykérdést? Hogyan serkentenéd a gazdaságot?


Nem sokan, sőt senki nem válaszolt közületek, mert csak a szátok jár és degradáltok, és amikor meg mutatni kellene valamit, akkor csak tátogtok mint hal a szatyorba!

Szebb jövőt!

2009. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
66%

Hát elég jól eltaláltátok itt a dolgokat. És bakker, én is magyar vagyok, de szerintem, ez igenis jó jel, hogy felismerték itt egyesek, hogy milyenek is vagyunk valójában, és nem ilyen magyaroskodó büszke (mire??) fennkölt hülyeségeket írtak, mint ez a szebbjövőt nagymagyar. ÉS szerintem az is fontos, hogy ne másokra mutogassunk, mi is beletartozunk a mocsokba és mi is ennek a mocsoknak az okozója vagyunk.

Én a magyar emberben, tehát BENNÜNK elsősorban a szürkeséget, fapofát, a pitiánerséget, a birkaszellemet utálom, hogy pofázni és ócsárolni tudunk, de tenni, cselekedni, hogy jobb legyen, azt nem (pláne, ha sok munkába és pénzbe kerülne). Velőből gyűlöli azt, ha valami, valaki más, mégha soha nem is ártott neki, előre megbélyegzi. És ezt a magyarkodást is rühellem, hogy mi mik vagyunk, bezzeg mások, a rohadt, naplopó szemetek! Közben meg mi vagyunk ezek.

2009. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Szebbjövőt nemzettársunk belenézett a tükörbe és elborzadt :-)
2009. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
38%

Hát elég jól eltaláltátok itt a dolgokat. És bakker, én is magyar vagyok, de szerintem, ez igenis jó jel, hogy felismerték itt egyesek, hogy milyenek is vagyunk valójában, és nem ilyen magyaroskodó büszke


Ok, nem személyeskedni akarok.

De kíváncsivá tettél, mert ezt úgy adtad elő mintha ti csak jót tettetek volna és mindenre lenne megoldás csak mi nem akarjuk elfogadni, dolgozni érte.


Mi azzal a baj ha valaki magyar akar lenni, és szeretné ha Magyarország arról szólna hogy mi vagyunk itthon? Ez mindenütt így van. Menj el Németországba és fele pénzért fogsz dolgozni mint egy német, és ha nem vagy hajlandó betartani azokat a normákat amik általánosak , akkor hamar megkapod hogy lehet haza menni!


Nem barátom én mint Jobbikos nem vagyok az okozója semminek, mert nem én juttattam hatalomra ezeket.


„hogy pofázni és ócsárolni tudunk, de tenni, cselekedni, hogy jobb legyen, azt nem (pláne, ha sok munkába és pénzbe kerülne”


Ok! Oktass ki ha ennyire érzed.

Mit kellene tennünk? Mit kellene dolgoznunk? Te a nagy megmondó, hogyan képzeled, mit kellene tennünk? Hogy ne csak pofázzunk!


Tévedsz, mert nem utáljuk ha valaki más, csak ne akarjon többet mint amit az általános ingerhatár elvisel.

Ebben sincs igazam?


De ha nem azt látnánk hogy minden ami idegen csak előnyöket jelent a számára a mi rovásunkra akkor mi legyen a véleményünk, hisz mi nem boldogulunk!


Válaszolsz ha megkérlek?

2009. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
A kommunizmus végülis elérte a célját: A magyar nép többsége teljes mértékben átvette a komcsi mentalitást, részben ennek kösztönhető a sok 'jó' vonás.
2009. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!