Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor fog még kárt...

Orbán Viktor fog még kárt okozni továbbra is az embereknek a választásokig?

Figyelt kérdés

Nekem sok kárt okozott az elmúlt években. Pedig sajnos azok közé a birkák közé tartozom, akik a szavazatukkal hatalomra juttatták. Komplett üzletágakat játszanak át a saját köreik kezére. Nagyon rossz üzenet ez a cégek számára, emiatt kevesebb ember jut megfelelő munkához, a statisztika javításához meg közmunkában csináltatnak felesleges dolgokat, nevetséges bérekért.


Mit gondoltok, mi jöhet még a választásokig? Abba bele sem merek gondolni, hogy mi lesz azután, ha folytatódik az ámokfutása.


2013. dec. 6. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen fog. Nekem például biztosan ki fogja sütni az agyam a demagóg rezsiharccal, áfacsalás elkendőzésével és még néhány újabb stadionépítési programmal.
2013. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Választások előtt inkább nyalni és igérgetni fog megint, hogy rá szavazzanak. Mindig van, aki bedől neki, nem is kevés.
2013. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy majd utána.
2013. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
szerintem ha más kerül majd hatalomra, még visszasírjátok a Fideszt :D
2013. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most sem sírtam vissza. Nem is rá szavaztam.
2013. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos, igen. Addig nem nyugszik, amíg nem lesz minden a Fideszek kezében, és a többieknek nem lesz semmi joga.
2013. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kijelölték az irányt, valószínű 2018-ig ezen az úton halad tovább az ország.

Aztán lehet, hogy visszafordulunk a 2010 előtti irányvonalra, lehet, hogy új erők jelennek meg a politikában, de az még távolinak tűnik, addig ez van :)

2013. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Joe Makepeace ***** válasza:

"Pedig sajnos azok közé a birkák közé tartozom, akik a szavazatukkal hatalomra juttatták."


Már nem vagy birka, mert elismerted hogy "birka" vagy.

Tiszteletreméltó!

Az a birka, aki még most is fidesz-nyaló idióta, holott agyon sz patták már a MAGYAR NÉPet!

Hazaáruló banda! Ők azok bizony, nem a baloldal!

Legalább most egy embertől halottam, hogy beismerte, hogy hibázott!

Amúgy azt sem hallottam még senkitől, bárkit is kérdezek, hogy 2010-ben a fideszre szavazott, sőt!

Csak valahogy mégis hatalmon vannak szivatni a jónépet (ráadásul 2/3-addal, amivel mondani sem kell kiadósan oda visszaélnek a mocskok...

2013. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mintha az áfa csalásról nem tudnának a kormányok? Mióta halljuk azt a tv-ben, hogy fekete és szürke gazdaság ... köztudott, hogy 1000 milliárdokat csalnak el áfában. Az a kérdés, hogy tudják-e valahogy bizonyítani. Mindig is ez volt a kérdés és ez az amit eddig sose tudtak bizonyítani. Sok kiskapu van főleg mióta nincsenek határok ...

Köztudott, hogy minden országban komoly problémát jelent ez. Sajnos Magyarország se mintaország ebben a tekintetben...

2013. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Galamb András ***** válasza:
0%
A Fidesz kormánya alatt nem szűntek meg vasutak,sőt lettek fejlesztések lásd Szerencs-Sátoraljaújhely. amit az MSZP be akart zárni. Az MSZP több kárt okozott az országnak a sok átszervezéssel aminek a vége bezárások lettek. Kórházak iskolák. AZ Imf hitelét meg belehetett volna tenni a gazdaság növekedésébe. A cukorgyárak meg maradtak volna. Szerencsen is már csak a kémény jelzi, hogy ott valamikor cukorgyár volt.
2013. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!