Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van igazság ebben...

Szerintetek van igazság ebben a hozzászólásban?

Figyelt kérdés

"Itt csak a neonáci pingvinekkel van a baj. Leégetik az országot, képtelenek gondolkodásra.


Ha nem lennétek minden jobb lenne, ti mindenki ellen vagytok, mindenkit csak lehurrogtok és kiközösítetek.


Utáljátok a melegeket, a cigányokat, a zsidókat, az ázsiaiakat, a feketéket, a nyugdíjasokat, liberálisokat, a baloldaliakat, a fiatalokat, a gazdagokat, utáltok mindent és mindenkit, mindenért. Csak magatokért vagytok, nem az országért. Nem vagytok ti nacionalisták csak önelégült F..ok. Nem vagytok hazafiak, csak egy tanulatlan csőcselék. Gondolkodni képtelenek vagytok.


Ne gyertek azzal, hogy a liberálisok is ilyenek, mert nem. Ők csak titeket ítélnek el teljesen jogosan, mert mindenkinek csak a kárára vagytok.


Az pedig, hogy mindent a liberalizmus számlájára írtok teljességgel elfogadhatatlan. Ami ebben az országban van csak is az emberek hibája. Mi nem éltünk és élünk most sem az isten adta jogunkkal.


Emberek veletek van probléma, senki mással. Ti vagytok a majmok nem mások, magatoktól kéne okádnotok nem a melegektől.


Nem vagytok semmire sem képesek csak a gyűlölködésre.


Csak a külsőségekre adtok, árpádsávos-, magyar-, székely zászlót lengettek, Himnuszt és Székely Himnusz énekeltek, Nagy-Magyarország kitűzőt hordtok, ill. vannak olyan majmok is köztetek akik képesek ezek mellé még náci német kitűzőket is feltűzni (ezzel teljesen egybe mosva Magyarországot a volt náci Németországgal, remélem erre különösen büszkék vagytok), pluszban még megspékelitek az egészet (magatokhoz híven) Nyilaskeresztes Párt jelképével. Ezzel az egésszel lejáratjátok Magyarországot és egybemostátok a sok sz..t Magyarország jelképeivel.

És az nem, az sem jobb aki csak támogatja ezeket.


Kártékonyabbak vagytok mint a cigányok és ezt már sok helyen bizonyítottátok.


Lehet majd lehurrogni engem és libsinek meg egyéb sablonos dumátoknak megfelelően megbélyegezni, de ezzel csak a fent leírtakat bizonyítjátok.


További szép napot!"


2013. dec. 2. 16:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

Megint ez a hülyeség, hogy utálom a magyarokat, mert nem értek egyet a kultúrálatlan emberekkel. Utoljára írom le: nem a magyarokat utálom, hanem az undorító módon viselkedő embereket. Remélem Neked nem ők jelentik a magyarságot.


32/F

2013. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

"A magyarokat mégis ki ítéli el a származása alapján? Legalább egy példát írja, ha tudsz. "


Kérdezd meg kretyó barátodat! :)

(Moslékban dagonyázó magyarok.)

De jó példa egy-két szomszédos ország is, nincs is messze.

2013. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Általános iskolásokkal nem vitatkozom.


32/F

2013. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kedves 64%-os,


te folyamatosan össze akarod mosni ezt a 65%-os másikat negatív dolgokkal. Olyan mondatokat adsz a szájába amit sose mondott, olyan embereket társítasz mellé barátnak, aki nyilvánvalóan nem barátja, de nagy valószínűséggel el is ítéli a negatív viselkedése miatt. Állj le ezzel, ez nem vezet sehova. Világosan leírta az álláspontját, te pedig kényszeredetten próbálsz ráhúzni valamit, amit nem mondott ki, nem tett meg. Ennek mi értelme?

2013. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Általános iskolásokkal nem vitatkozom."


= Mert nem tudsz rá értelemben reagálni?


Hát így nem lettem meggyőzve! :)

Na mindegy....

2013. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
90%

Csak érdemi hozzászólásra lehet érdemben reagálni.

De, ha ragaszkodsz hozzá.

Szerintem a felsorolt országokban is sikerült bemutatkoznia a fajtádnak, azért nem szeretik a magyarokat. Én sem szeretném. Egyébként meg voltam kinnt Szlovákiában, Ausztriában is. Mindenki tudta, hogy magyar vagyok, mégsem ellenségeskedtek. Sőt, nagyon kedvesen fogadtak. Mondjuk én is úgy álltam hozzájuk, nem pedig utálattal.


32/F

2013. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Szerintem a felsorolt országokban is sikerült bemutatkoznia a fajtádnak, azért nem szeretik a magyarokat."


Ne akard már bemagyarázni, hogy a "fajtám" (a te "fajtádat" nem részletezem akkor) piszkálják, verik néha!


Itt pl. hány szlovákot, románt vertek meg a hovatartozása miatt?

Vagy tiltották a nyelvhasználatukat?

Csak akkor hallgattok a "jóságos" únióval együtt, lesajnálva a "kisebbségek jogait", amik úgy tűnik csak a tutujgatott kedvenceiteknek járnak, olyankor hangoztatjátok.

2013. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!