Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország hány % ban van...

Magyarország hány % ban van már eladva? Visszafordítható, vagy már nincs értelme agyalni, jobb ha lemondunk a szuverenitásunkról? És mi várható a jövőben?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

most ezt nem egészen értem...(biztosan bennem van a hiba)

miért kellene lemondanunk a szuverenitásunkról, és mit értesz az alatt, hogy magyarország x%- a el van adva?

(ha pl. egy német vesz itt földet, akkor azt a kis kosárkájában hazaviszi németországba és nekünk csak egy gödör marad..?)

2009. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Jaj jaj a helyzet szörnyű, jaj jaj:(

Magyarország 135%-a el van adva!!!! Bizony, van amit kétszer is eladtak a külföldieknek ezek a gaz politikusok! A szúnyogok amik nyáron a vérünket szívják, azok Izraeli vegyi üzemekbe repülnek a vérünkkel, ahol azt felhasználják, így a zsidók szó szerint is a vérünket szívják!! Ez lenne itt Európa leggazdagabb tejjel-mézzel folyó jóléti állama, a kerítés kolbászból lenne, ha a gaz külföldi multik, zsidók, nem zsákmányolnák ki az ősmagyar ősföldet! Le az imperialistákkal(vagy az nem itt van?)!

A Magyar Embernek semmi sem maradt, csak a hitel törlesztő részlete, amit a gaz kampósorrúaknak kell fizetni. Itten nincs már lassan mit enni, ruhából is csak a Kínai gagyi van, az értékes ásványvizünket pedig tartályvonatokkal viszik nyugatra. Jajajajjajjjajjaaajaj:(!

2009. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem viszi haza csak azt amit termel rajta. Ha nincs magyar kézbe, termőföld, nem a mienk az értékesítő hálózat nagyrész, és a feldolgozó ipar, ha megveszik a közműveinket, „víz, ha az energiaellátásunk nem a mienk, és lassan semmi, akkor csak rabszolgák lehetünk.

Hiszen elmegyünk a Német földjére dolgozni, amit megtermeltünk elviszik a német teherautóján a német feldolgozó telepre, aztán az aprócska fizuból elmegyünk a német bevásárló központba elkölteni. És mindenki azon lesz hogy ne fizessen adót és rendes fizetést mert csak kiszolgáltatott rabszolgák vagyunk akik semmit nem tehetnek. NINCS választásunk.

2009. nov. 21. 23:34
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaj de ostoba vagy!

Majd ha nem lesznek a vízműveink a saját kézbe és 1m3 víz 1500Ft lesz mert monopoliumok lesznek ahoz mi a f@szt fogsz szólni? Vagy a te jajjjgatásod meglágyítja a szívüket. Vagy bár kit is érdekel hogy hogyan halsz éhen? Annyira ostoba állat vagy akiből árad a tudatlanságból fakadó naivitás, aki azt hiszi hogy az EU a mikulás, és hogy bár ki a nyugati tőkések közül lemond 1 € ról csak mert itt bezárnak egy iskolát vagy éhen hal egy öregek otthona, esetleg szomjan halnak emberek? Ostoba hülye.

2009. nov. 21. 23:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Mire talán a politikai életből ki tudnánk őket iktatni, már a gazdaságiba annyira belopták magukat, hogy esély nincs.
2009. nov. 21. 23:43
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Azért én kíváncsi lennék, hogy egy hülye teszi fel ezeket a gyökér kérdéseket, vagy több ilyen hülye van ezen az oldalon.


Kedves Kérdező, ez hanyadik ilyen jellegű kérdésed?


Szerintem már k*rva unalmas!

2009. nov. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

tudok 1 jo megoldast:vasarolj fel mindent a kulfoldiek elol....jah nincs ra penzed Fidel?akkor el kell venni.

mindent allamositani kell.olyan lesz az orszag mint Kuba.

hajra Vona

2009. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Magyarország hány % ban van már eladva?"


Az országok nem részvénytársaságok, sem részben, sem egészben nem lehet őket kereskedelmi forgalomba hozni.


"jobb ha lemondunk a szuverenitásunkról?"


Szerintem ne mondjunk le az ország szuverenitásáról. Lehet, hogy neked, a jobbikos aktivistának pl. tetszene egy olyan Magyarország, amely Oroszország vazallusa, nekem azonban nem.


"És mi várható a jövőben?"


Amíg olyan patent elmebetegek, mint Vona, nem kerülnek hatalomra, addig nincs nagyon mitől félnünk.

2009. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az országok nem részvénytársaságok, sem részben, sem egészben nem lehet őket kereskedelmi forgalomba hozni.


Ha vesz egy külföldi egy boltot valahol, az kié? A mienk akit az ország érdekei valamilyen szinten szemelőt tartja, aki nem tud elmenni ha már nem olyan jók a lehetőségei(tugsram).

Aki mellé ha sok másik külföldi vásárol még boltot, akkor kialakul egy függőségünk, és monopol jogaik lesznek amit úgy használnak ahogy nekik tetszik!

De mi is az ország? Az amit tartalmaz, a gazdasági szféra, a kereskedelmi szféra, a szolgáltatói szféra, a köz szféra. Ebből mi is a mienk? Ami felett van befolyása a népnek az őt képviselők révén. De hol van nekünk befolyásunk ma?


Szerintem ne mondjunk le az ország szuverenitásáról. Lehet, hogy neked, a jobbikos aktivistának pl. tetszene egy olyan Magyarország, amely Oroszország vazallusa, nekem azonban nem.


Most épp OV tárgyalt az oroszokkal, úgy hogy nem is értem a kérdést?

De mi is a szuverenitás? Az önállóság. Mit is tehetünk az IMF nélkül, vagy kik is szólnak bele a gazdaság politikánkba, kik is határozzák meg hogy kinek legyenek kedvezőek a törvényeink? És a neoliberálisoknak kik is a vazallusaik? OV, GYF, DI, BG, BL, és szinte minden eddig hatalmon levő, mert mindenki csak ki szolgát, és bontotta lassan le szuverenitásunkat, gazdaságunkat, érdekérvényesítő képességünket, versenyhelyzetünket.


Amíg olyan patent elmebetegek, mint Vona, nem kerülnek hatalomra, addig nincs nagyon mitől félnünk.


Ha jól tudom Vona még nem irányította az országot, de az előzőekben említett eseményekért valakik csak felelősek! Akkor most hogy jön ide Vona?

2009. nov. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!