Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik fellép a probléma...

A Jobbik fellép a probléma ellen, a többi párt mit tesz?

Figyelt kérdés

A videón látható problémáról van szó:

http://www.youtube.com/watch?v=NPAFflmOArM&feature=related

Vona Gábor legalább elmondja a véleményét minderről, a többi párt pedig most is homokba dugja a fejét! Mit lehet ez ellen tenni?


2009. nov. 21. 20:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

nem tudom milyen problémával kapcsolatban lépett fel eddig érdemben.

Én eddig csak azt láttam, hogy magukat katonának képzelő szerencsétleneket beöltöztettek egyenruhába, azt nagy komolyan fellépő körutakat tesznek, és végigmasíroznak néhány főtéren vagy falun.


Milyen konkrét lépései voltak a problémával szemben az ingyencirkuszon kívül?

2009. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

20:44

Te hol laksz?Ha megbocsajtasz a kerdesert,hogy ilyen tevhitekben elsz?Ezzel a videoval akarsz ervelni?Mire gondoltal amikor ezt a videot betetted?

2009. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
7%
Egyetertek a kerdezovel!Nem kell itt a reszletekbe beletemetkezni..a lenyegre koncentraljunk!!!Vona a tenyeket kozli es az orvoslast a tobbiek meg csak a baromsagokkal hadonasznak!
2009. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A beszéddel még elég kevés ember jutott egyről a kettőre.
2009. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
Mi a jó fasz' csinált eddig a jobbik? Téleg érdemleges lépésekre gondolok mert szerintem csak dumálnak. A gárda meg gyűlölködik. Ami még fontos hogy mégis milyen konkrét lépésekkel akarja megszüntetni a világválságot.
2009. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%

"Mi a jó fasz' csinált eddig a jobbik?" És a mostani kormány mit csinált eddig????Loptak csaltak hazudtak!!

Elég volt belőlük!:@

2009. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
24%
szóval szerintem megegyezhetünk hogy egyre megy az összes:!!!!!
2009. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20%

Persze, hogy egyre megy! El se jutott volna az a EHÖK-ös majom a jelenlegi pozíciójáig, ha tisztességes lenne.


"Csak arra a politikusra szabad felnézni, amelyik a lámpavason lóg!"

2009. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, hogyha beteszek egy videót, aminek az ég világon semmi köze se a Vona Gáborhoz, se a Jobbikhoz, se a zsidókhoz, se a cigányokhoz, se az MSZP-hez, se a liberálisokhoz, és hozzárittyentek egy ilyen szöveget(aminek egyébként semmi köze a videóhoz), mennyi idő után esnek egymás torkának az emberek, és vajon rá jönnek-e, hogy ez a kérdés hülyeség, nem érdemes vele foglalkozni. Nos a kommentek magukért beszélnek.
2009. nov. 21. 22:21
 20/21 A kérdező kommentje:
Bár azért volt pár szellemes válaszoló, nekik köszönöm:)
2009. nov. 21. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!