Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalhoz tartozó személye...

A baloldalhoz tartozó személyek miért mondják, hogy a roma lakosság elvan nyomva és üldözve van?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy önök mit hallottak erről, esetleg mit gondolnak erről.

Személy szerint, le vagyok döbbenve, amikor hasonlót látok a TV-ben vagy hasonlóról olvasok.


Annyira még nem vagyok otthon ebben a politizálásban, csak azt tudom, hogy baloldali vagy baloldalhoz tartozó embereknek van ilyen abszurd álláspontja.

Állandóan azt szajkózzák, hogy nem tudják gyakorolni a jogaikat, elnyomás, üldözés....stb

Pedig ennek a fordítottja igaz, a magyar lakosságot nyomják el és bántják.


Én Borsodból költöztem el az ország nyugati részére,előre elnézést a borsodiaktól, de én nem akartam azt a környéket a gyerekeimnek.Engem is minden Borsodba köt, a család, rokonok a táj, minden, de egyszerűen azzal tettem jót a gyermekeimnek ha elköltöztem.

Számomra is nagyon szörnyű,sőt valóságos trauma, hogy emiatt a kisebbség miatt kellett elköltöznöm.


Ezeket a baloldali vagy baloldalhoz tartozó embereket abszolút, de nem értem, hogy miért állítanak ily mértékben abszurd, a valósággal teljes mértékben ellentétes dolgot.


Meg egyébként is, ez a kisebbség mit tett a magyar lakosságért eddig?


Önök mit gondolnak erről, meg a baloldal hozzáállásáról?



2013. nov. 29. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
csak azok védik az orkokat akiknek haszna van belőle illetve azok akik csak időnként találkoznak eme remek népcsoporttal és nem csak a balosok nyalják a cigók seggét
2013. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neten nyugodtan tegeződhetsz, sőt általában kérni szokták, hogy tegeződj, meg talán az illem is így diktálja, bár ez nem biztos, szóval nyugodtan. :)


Amúgy nekem is elég deviáns hozzáállás ez a dolgokhoz, de a Fidesz is ugyanúgy osztogatja a laptopokat és a házakat a cigányoknak, szóval ez nem baloldali sajátosság.


[link]


Én Nógrád megyei vagyok és én is le akarok innen lépni. Nem csak a cigányok miatt, nélkülük is elég tré ez a hely.

2013. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én baloldali vagyok és mégsem mondom hogy a cigányok el lennének nyomva. Sőt a médiában sokszor már gyanús hogy gyakran őket hozzák ki győztesnek egy jobb nem cigánnyal szemben. Az a romák nagy baja hogy a többségük képtelen normálisan viselkedni.Ilyen a kultúrájuk. De csodálkoznak hogy ezt mások nem nézik jó szemmel. Amúgy jó pár cigányt ismerek akik rendesek,dolgoznak,de sajnos nem ez a jellemző. Nekik is meg van adva a lehetőség hogy tanuljanak és érvényesüljenek csak a családban nem ösztönzik őket erre. Mélységes tiszteletem a kivételeknek.
2013. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is, sarkítod a baloldali tipikus álláspontot, ami nagyon jó, ha hőbörögni szeretnél, de ha értelmesen beszélgetni, annak gátat szab. Jóformán _senki_ nem állítja, hogy cigány üldöztetésnek meg elnyomásnak vannak kitéve így, ebben a formában. Jog szerint tökéletesen egyenlőek bárki mással.

Amit állítanak sokan, hogy a mindennapi életben gyakran hátrány éri őket származásuk miatt. Vagy éppen két gyanúsított közül mindig őket veszik elő először - néha alappal, néha alaptalanul.


Továbbá tele van ez az oldal is olyan kérdésekkel, hogy ép lelkű embernek kifordul a bele (pl.: el kéne venni a cigányoktól a gyerekeiket). Ameddig ez így van, összességében Magyarországon rosszabb cigánynak lenni, mint magyarnak. Ezt merik sokan szóvá tenni, de a válasz általában csak egy "téged elküldenélek Nógrád megyébe" szintű értelmetlen vagdalkozás, aminek semmi köze a témához. Attól, hogy Nógrádban (vagy Borsodban) balhéznak a cigányok, semennyiben nem dől meg az, amit az imént elmondtam...


Megkérdezhetem, Te mit tettél eddig a magyar lakosságért?

2013. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még 2008 ban vadásztak is rájuk a baloldali kormánytól megbízott ügynökök és a titkos szolgálat, álcázott emberei.

[link]

2013. dec. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!