Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha el lehetetlenítik a gárda...

Ha el lehetetlenítik a gárda működését, és a szockártya miatt bevadult cigányok, neki mennek a Jobbiknak egy alkalommal, fogja vállalni a felelősséget az MSZP?

Figyelt kérdés

Vagy akkor ismét működhet a gárda?

Esetleg kirúgnak egy két rendőrt, álcából?

Vagy az a célja az MSZP nek hogy ez történjen?

Vagy a polgárháború a célja, hogy lehessen ellehessen halasztani a választásokat?

Vagy mi?


2009. nov. 21. 14:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
14%

Az nem feszültség gerjesztés amikor a cigány hordák vonulnak? az ,hogy nem egy név alatt teszik akkor már rendben van?Tessék itt a megoldás skinheadok és társaik vonuljatok fel sha közlik a hatoságok a gyülekezési és egyébb jogokat akkor lehet mondani,hogy sétálunk mint a cigányok.

Az meg mi,hogy az egyik párt betiltja a másik működését? Nekem itt a 40-es évek végi állapotok jönnek vissza amikor a komcsik jutottak hatalomra aki nem bal az pusztuljon.Ez így nem demokrácia hanem lyukas álruhába bujt diktatura ha nem az volna akkor Öszöd után nem az MSZP uralkodna.

2009. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
nekem meg a 40es évek elejét juttatja eszembe, hogy félkatonai szervezetek masírozgatnak, miközben azt hangoztatják, hogy majd ők rendet raknak.
2009. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
7%

Az MSZP, mint párt? Van még olyan? Lesz még olyan a választások után? Szóval nem, meg egyébként is, ők aztán eddig még semmiért sem vállalták a felelősséget. Pont ezért tennék? Ne röhögtess...


"A sok náci jobbikos csinálja itt a feszültséget."

Aha. Szóval ha nem lenne Jobbik, akkor a cigányok dolgoznának és nem rabolnának, gyilkolnának? Tudod a szokásos lehet költözni Borsodba szöveg neked is kijár. Esetleg szerinted a Jobbik rabol?


"nekem meg a 40es évek elejét juttatja eszembe, hogy félkatonai szervezetek masírozgatnak, miközben azt hangoztatják, hogy majd ők rendet raknak."

A 40-es évek elején nem fél, hanem katonai szervezetek masírozgattak szerte a világban. Történelemóra?

2009. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%

"A 40-es évek elején nem fél, hanem katonai szervezetek masírozgattak szerte a világban. Történelemóra?"


köszönöm, volt olyan. Hallottál már a nyilasokról?

2009. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%
A jobbikosok nem lopnak......Csak az emberek nyugalmát türelmét és idegeit.A gárda nem bánt senkit....rendőröket dobálnak macskakővel és várják a pillanatot hogy valakit végre elagyabugyálhassanak.Hát de ők a megtestesült tökéletesség.Csak azt nem értem ha annyira nem tetszik nekik a rendőrség munkája,miért nem húznak el a rendőrtisztire???Ja bocs hát még egyszerre sem tudnak menni.
2009. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
5%
Elvakult komcsi vagy...,húzzál el aludni!!:P
2009. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
TéVEDSZ DE MEKKORÁT...Nem vagyok komcsi de még mennyire nem.DE nincs az az Isten amiért azt mondjam hogy a Gárda olyan eszméletlen hasznos dolog.
2009. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
18:18 te honnan szeded a híreket? valami jaaj szegíny cigányok vagyunk hiradóból? A gárda soha nemdobált rendörőket és cigány verést sem rendezett pedig alkalom voltrá nem is egy.Nézz már körül valami pártatlan(?) hír portálon.2008karácsonyán nem cigányok várták a rászurulókat étellel itallal.
2009. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
37%
te szerencsecsomag hogyan várnák amikor nekik is alig van.Nem bírom a cigányokat,mert kiabálnak meg a bűnözőszellem is benne van rendesen.De az tény hogy cigányt nem akar senki felvenni és te elfogadnál tőle akármit is.Hallottam gárdást kihallgatni(nem vagyok rendőr)aki azt mondta inkább meghal de mellette cigány ne tanúskodjon.Aztán a tárgyaláson még jól neki is esett csak mert mellette szólt.Na de ilyet miért kéne hallanunk amikor előre van tervezve hogy ki nyer és kik kerülnek be a parlamentbe.
2009. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jobbik meg a gárda kirobantja a polgárháborut vállalják majd a felelőséget? Ők gyűlölködők nem más.
2009. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!