Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már minden héten lesz...

Most már minden héten lesz egy jobbikos-gárdás balhé?

Figyelt kérdés
Sajóbábony, Csepel, és még az igazi kampányidőszak el se kezdődött. Lehet, hogy túlképzelem, de én kicsit ijesztőnek tartom függetlenül attól, hogy éppen ki kezdte. Előbb-utóbb valahol vér fog folyni, aztán ki tudja hol áll meg?
2009. nov. 21. 12:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az idézet a Kishercegből, hogy "amit megszelidítesz azért felelős vagy" az itt épp fordítva értendő: amit elvadítasz azért felelős vagy.
2009. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

aha, szóval ezentúl a jobbik és szimpatizánsaik fogják eldönteni, melyik bírósági döntés érvényes, és melyiknek "nincsen jogalapja", ezért rájuk nézve nem kötelező?

És aztán nem is rétjük, mi is a gond, miért tartanak minket antidemokratikusnak?

2009. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ugy nez ki!De nem minden heten hanem szerintem gyakrabban.

Hogy kinek koszonheto!?A partoknak akik cirkuszolni akarnak.

2009. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

aha, szóval ezentúl a jobbik és szimpatizánsaik fogják eldönteni, melyik bírósági döntés érvényes, és melyiknek "nincsen jogalapja",


Nem barátom, nem a Jobbik szimpatizánsai, hanem a törvény, de csak ha alkalmazzuk és nem kijátsszuk.

Szerinted mire hivatkozva tiltották be? És honnan volt információjuk hogy hány embernek az a véleménye?

Ha lett volna egy népszavazás és a többség szerint félelmet kelt, ez a törvény akkor rendelkezett volna jogalappal!

2009. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14:25-ös vagyok...

ott a pont a 15:14-esnél...ugyanezt akartam írni énis (:

2009. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

utolsó, 15:27-es vagyok....

csepelről senki se szólt előttem...ott is a rendőrök törtek be MAGÁNTERÜLETRE és kijátszva a jogokat, balhéztak a BÉKÉS, emberekkel és bekerítették a gyorskocsi utcába Kis Róbertet a Magyar Gárda országos Főhadnagyát...

magyar rendőrök nincsenek velünk, nincsenek a magyar néppel, s ezt bebizonyították 2006. október 23-án, 2009. július 4-én és ma, 2009. november 20-án, amikor békés magyar emberekre törtek rá, bilincselték meg és zárták cellába őket.

Szóval a balhé megint nem a Jobbiktl és a Magyar Gárdától indult....egy békés lakossági fórumra törtek be és balhéztak a rendőrök...

csak ennyi szerettem volna

Szebb Jövőt!

2009. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
azért tiltották be, mert arra ment rá, hogy embereket megfélemlítsen. Hogy féljen, akinek szerintük félnie kell. Ilyet pedig demokráciában nem játszunk.
2009. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket. Bár én inkább a következményekre lettem volna kíváncsi, tehát, hogy mi lesz ebből, a válaszok inkább az okokat boncolgatták, azt, hogy ki a felelős, de hát ez se baj.


Én a következők miatt látom szörnyűnek a helyzetet: Egyrészt az állam erőszakmonopóliuma olyan alapelv, ami azóta van, mióta létezik az állam. Az állam alapból nem tűrheti el, hogy rajta kívül még más magánrendőrség, csendőrség, gárda vagy más hasonló alakulat legyen. Amikor ilyesmi létezett, azt úgy hívták, hogy feudális anarchia, kettős hatalom, polgárháború stb. Tehát érthető, hogy ezt ki akarják iktatni, mert bármely állam és kormány ezt tenné. Ugyanakkor a másik oldal, és ezt jól látják, akik a gárda mellett állnak, hogy ez már aligha megy (csak) rendőri eszközökkel. A gárda ugyanis válasz valamire, és a kormánynak a rendőrségi kiküldése mellett vagy helyett ezzel a valamivel, azaz az általános bizalomvesztéssel, elnyomorodással, kiszolgáltatottság-érzéssel kellene érdemben foglalkozni, és tényleg el kellene kerülni a felesleges provokációkat. Most egyáltalán nem errefelé megyünk.

2009. nov. 21. 15:52
 19/22 anonim ***** válasza:

azért tiltották be, mert arra ment rá, hogy embereket megfélemlítsen. Hogy féljen, akinek szerintük félnie kell. Ilyet pedig demokráciában nem játszunk.


Ok . Akkor tiltsuk be a rendőrséget mert sokan félnek tőle.

Bár ki mondhatja hogy félek, csak tudod a cigányok tettei ezt nem igazolják.

Vagy te tudsz példát arra hogy, úgy megijesztettem hogy kiraboltam, vagy megfenyegettem életveszélyesen. Vagy szétvertem egy autót baltával? A gárda semmit nem követett el, pedig az erőfölénye lehetővé tette volna és sehová nem ment ahová nem hívták, maguk a rettegők.

Szóval ha a cigányok rettegésbe tartanak egy falut az ok mert csak rabolnak és terrorizálnak.

Válaszul a rendőrség a világon semmit nem csinál.

A lakosok hívják a gárdát, a cigányok meg megijednek hogy nem rabolhatnak, és a gárda a hibás?


Ne viccelj?

2009. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ja persze és csak annak kell félnie, aki tett is valamit, igaz? hát hogyne?
2009. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!