Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatal politikus?

Fiatal politikus?

Figyelt kérdés

Szeretnék politizálni. Érzem magamban, hogy tenni szeretnék ezért az országért és nem olyan politikus lennék, mint amilyenek ma a parlamentben ülnek. Bár nem az a lényeg amit itt mondok, hanem az, hogy ha eljön az idő, megmaradok e ilyennek.


Visszatérve 19 éves vagyok és vagy a 4K-hoz csatlakoznék, vagy létrehoznék egy saját pártot. A 4K áll a legközelebb hozzám, de mégse az igazi. Az én szemléletem liberális gazdaság, nacionalista társadalom.


Szerintetek van értelme új pártot létrehozni, vagy inkább csatlakozzak?



2013. nov. 25. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagy tisztában, hogy mi mennyibe kerül, néz utána.

Gondolom te is és én is egy sikeres pártról beszélünk és nem 2-4%-os kis pártról vagy mikropártról.

Sikeres párt egyik alappillére az ismeretség növelése minden eszközzel...ez lehet plakát, tv, rádió, internet, telefon, választási gyűlések(más néven országjárás)...és tényleg nézz utána, hogy ezek nem "néhány tízezres kiadások" amikor EGY plakát 50-150 ezer forint mozog és ugye az országban nem egy reklámtábla van...a rádió és tv kampányreklám meg mind közül a legdrágább, itt a legdrágább a politikai hirdetés itt már több 10 millióról beszélünk, interneten is kell fizetni a reklámért igaz nagyon minimálisat, dee fizetni kell, szóval egy jó és szervezett kampányra kellenek a milliók, 2010-ben a jobbik 110 az LMP 192 milliót költöttek kampányra, és ők mivel nem voltak parlamenti pártok, így nem kaptak támogatást a központi költségvetésből, igaz ahogy bekerültek utólag igen.

Maga a párt alapítás 1-2 jogipapír pár tízezer forintba benne van, nem ez dobja meg a költséget, hanem ahogy írtam a párt hírének a terjesztése, mert rohangálhatok kezemben a papírral, hogy pártom van, dee ki a franc fog rám szavazni, aki még a létezésről sem tud...:P

2013. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

De én először egy kis 5-6%-os pártot szeretnék, kicsivel kell kezdeni és szépen növekedni.


A másik hogy nem akarok reklámtáblákat bérelni, hanem elsősorban az interneten szeretnék terjeszkedni, amellett jótékonysági munkákkal szeretném felhívni a figyelmet a pártra. Pl: játszótér felújítás és e-hez lehet támogatást szerezni, pl a baumax adjon 50 deszkát meg két vödör festéket a jótékonysághoz.


Szórólap nyomtatás meg 2 forint darabonként. 10 ezer szórólapot nyomtattatok 20 ezer forintért, ami nem olyan nagy pénz.


Illetve ha egy pártnak jó a programja, előbb utóbb megismerik az emberek, a reklámra költött pénzeket meg inkább adományozzák állatmenhelyeknek vagy kórházaknak.


Te milyen politikai beállítottságú vagy? Én republikánus nacionalista társadalom, liberális gazdaság.

2013. nov. 25. 22:41
 13/13 anonim ***** válasza:

"De én először egy kis 5-6%-os pártot szeretnék, kicsivel kell kezdeni és szépen növekedni."

Ez az LMP út amit most le írtál.

Ez nem pénz, hogy a kicsi is számít, ez politika.


"amellett jótékonysági munkákkal szeretném felhívni a figyelmet a pártra. Pl: játszótér felújítás és e-hez lehet támogatást szerezni, pl a baumax adjon 50 deszkát meg két vödör festéket a jótékonysághoz."

Egy pártra nem csak jótékonysággal lehet magára hívni a figyelmet ez a módszer inkább szervezetek és magán emberek eszköze, egy pártra a figyelem felhívni a jó kommunikációs érvekkel, megfelelő választ adni a problémákra.


"Szórólap nyomtatás meg 2 forint darabonként. 10 ezer szórólapot nyomtattatok 20 ezer forintért, ami nem olyan nagy pénz."

Ez nem gimis parti reklámozása, de kezdésnek jó, ha kis városról vagy faluról beszélünk és ha van jelölt.


"a reklámra költött pénzeket meg inkább adományozzák állatmenhelyeknek vagy kórházaknak."

Nincs realitásod a dolgokra még.


"Én republikánus nacionalista társadalom, liberális gazdaság."

Ezt sürgősen felejtsd el a kettőt, mert kiröhögnek, hogy miről beszélsz, ilyen nincs vagy az egyik vagy a másik, kettő üti egymást.

2013. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!