Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom a megosztottságot a...

Jól látom a megosztottságot a Jobbik hívek között?

Figyelt kérdés
Sokszor egymással is vitáznak, sőt ki is tagadják egymást. (nem uszítani akarok, jobboldali vagyok)
2009. nov. 20. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Mindegyik pártban vannak véleménykülönbségek!

Az ember már csak ilyen.

Bizonyos elvet ki így, ki úgy értelmez....

2009. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Mindenhol vannak vélemény különbségek, így itt is. Mivel nem bólogató kutyák vagyunk (tisztelet a kivételnek...) így nem is egyezhet minden gondolatunk. De ez szerintem mindenhol fellelhető és nem kifejezetten csak a Jobbikra illik rá.
2009. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Érdekes a felvetésed és ugyanakkor a siralmas politikai állapotokra is kitűnően rávilágít!


Az hogy valaki, úgy ahogy van elfogad egy pártot, minden elveivel, és a programja minden pontjával, az hihetetlen ritka. Az hogy nem vitatja meg, adott esetben a vele azonos orientációjú emberekkel azokat a részleteket, amivel nem jutnak közös nevezőre, pedig a saját gondolatok teljes hiányát mutatja.

A Jobbiknak nem egy, egy irányba mutogató tábora van, ezzel én is találkoztam mint Jobbikos, de örülök neki. A gazdaságpolitikájával teljes mértékben egyetértek aminek a lényege, a duális gazdaság kiigazítása, a magyargazdaság protekcionista kkv barát politikája, új sratégiai ágazatok kijelölése, szinergikus és multiplikátor hatások alkalmazása.

A rendvédelemben is hatásosnak találnám a speciális alkalmazások hatékonyságát.

A szociális elgondolásait is jónak tartom, és előre mutatónak.

A halálbüntetést nem támogatom, ahogy a pusztán vallásoktatást sem.

Viszont csak a Jobbik képes akkora változásokat beindítani, ami a helyes, és járható útra tereli az országot.

2009. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
igen, jól látod...kétféle jobbikos van: az, aki megérti a párt programját és azt támogatja, és az, aki csak a "bulit" a lázadási lehetőséget és a "cigányirtást" látja benne
2009. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minden politikai irányzaton belül léteznem nézetkülönbségek. A Jobbiknál ezek különösen nagyok, mert igen különböző szavazóbázisokat próbál egybentartani a párt. A politika mestersége egyébként másról sem szól, mint a bizonyos mértékig eltérő véleményű személyek érdekközösségbe tereléséről. Birkák tereléséhez egy pásztor is elég, emberekhez politikai gépezet kell. Ezt nem szokták érteni azok, akik a "megosztottságról" nyavalyognak, meg azok sem, akik lebirkázzák az állampolgárokat.
2009. nov. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

az egyik jobbikos a zsidózó balfsz. (én a másik vagyok)


a cigánykéréds meg.

az, hogy sokaknak az ugrik be sokszor, hogy "dögöljön meg az összes cigány" ez bármennyire is helytelen, érthető.

2009. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valoban van felosztottsag de ez csak annak koszonheto hogy az emberek bedolnek mindenfele uszitasnak meg kabitasnak.
2009. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lenyeg a lenyeg!Akinek van esze az nem retten meg ha olyat lat PL:Valaki a mellet veri es azt kiabalja hogy nyirjunk ki mindenkit aki nem magyar-magyar!Ezeket megszeditette a media!Inkabb ugy kell rajuknezni hogy Nem baj majd leulepszik szegenyben ez a dolog!Ha tudod magyarazd el neki ha nem akkor pedig csak sajnalni lehet!
2009. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden pártban van úgynevezett "belső ellenzék".

PL:

MSZP-Karsai J.

SZDSZ-Kóka Cola

2009. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
megvitatják egymás között a dolgokat és GONDOLKOZNAK
2009. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!