Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pénzt kaptak a tüntetők 2006...

Pénzt kaptak a tüntetők 2006 őszén?

Figyelt kérdés

Gergényi Péter akkori helyettese, Lapid Lajos most ezt állítja


miért állít most mást mint akkor?


és ha tényleg igaz, amit mond?


2013. nov. 20. 08:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

lehet, bár ha hiszed, ha nem, még 5 percet sem néztem soha az ATV-t

amúgy sem szoktam nagyon TV-t nézni, pláne nem olyat, amin csak a másik párt bemocskolása a cél (ATV, Hír TV)

meg most nem azért, de most a Fidesz legalább olyan szarul vezeti az országot, mint anno az MSZP

látsz valahol tévészékházakat szétverő MSZP-seket (a te kedvedért olyat aki Fideszellenes)?

2013. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

# 21

Nem mert nem olyan mocskos a Fidesz hogy felbuzdíts a népet egy hatalmas zavargásra provokátorokkal ahogy az MSZP tette 2006-ba!

Na látod csak kilyukadtunk a lényegre!

2013. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

bizony, kilyukadtunk, mivel minden csak nézőpont kérdése

most én is írhatnám, hogy sztereotípia egyenesen a Hír TV propagandáiból

ha volt olyam, hogy felbújtókat küldtek a tömegbe, akkor az nem az MSZP miatt volt, azt most a Fidesz alatt is megtenné a rendőrség

egyébként ez is gyerekes mutogatás, pont mint az oviban, hogy ő kezdte

ha egy ember(csoport) nem lenne agresszív, hiába lenne ott pár felbújtó

vagy talán azt akarod mondani, hogy a tüntetők fele a rendőrség által beépített ember volt?

na mindegy, a tényeken ez nem változtat

az egész világ körberöhögött minket, a tüntetők meg büszkék voltak magukra, mert úgy érezték, hogy ők az '56-os hősök méltó utódai

2013. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!