Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pénzt kaptak a tüntetők 2006...

Pénzt kaptak a tüntetők 2006 őszén?

Figyelt kérdés

Gergényi Péter akkori helyettese, Lapid Lajos most ezt állítja


miért állít most mást mint akkor?


és ha tényleg igaz, amit mond?


2013. nov. 20. 08:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A technikai részletekre azért kíváncsi volnék.

Tegyük föl, hogy elmegyek bérzavargónak. Mivel a nagyobb összegre hajtok, ezért bemegyek a tévészékházba is.


Kérdés: hogyan igazolom ezt a megbízómnak? Elhiszi nekem bemondásra, hogy ott voltam? Vagy le kell fotózni magam mobilról, és azt beküldeni neki? Honnan lehetett megtudni, hova kell küldeni? Netán előre kifizeti nekem (miután megmondom neki, hogy "ja, be fogok menni"), és aztán, ha kedvem tartja, simán elkummantom a feladatot? Merthogy utólag már nem fogja tudni visszavenni, ha mégsem mentem be.

2013. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

# 10

Mert aki nem a burzsujjá mszp-hez tartozik az csak fideszes meg rasszista...


# 11

A rendőrök végig kamerázták az egész eseményt meg amúgy is meg volt az eredmény!Nem tudom pontosan hogy csinálják csak azt hallatom hogy van ilyen direkt fel bujtás hogy a rendőri fellépés minnél jogosabbnak tűnjön és ne az legyen a fő téma hogy miért is tüntetnek hanem hogy nagy volt a zavargás!


Igaz vagy nem igaz én elhiszem mert olyan emberektől hallatom!

2013. nov. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

hogy a rendőri fellépés jogosnak tűnjön?

ahhoz képest még most is ezen rágódnak, hogy mit csináltak a rendőrök jól vagy rosszul

amúgy nem fideszes meg rasszista (nem is tudom ezt, hogy keverted ide) mindenki aki MSZP-s de ott ők voltak döntő többségben

Jobbik nem is volt még, HVIM volt csak de ők is fideszesnek számítottak akkor

szóval ha nem is mind fideszes volt, akkor is a fidesz felé húzott ott mindenki aki kint volt

2013. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
*nem MSZP-s
2013. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

'56-ban ezrek haltak meg!

Elég szomorú ami 2006-ban történt, de összemosni egy szétvert tüntetést egy tűzzel vassal levert, majd véres megtorlással tetézett forradalommal...

2013. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

# 13

Nem azon van a hangsúly hogy mit csináltak a rendőrök jól vagy rosszul vagy hogy meg hogy 56-ba hányan haltak meg...hanem hogy nem véletlen lett akkora a tüntetés amekkora lett valószinüleg ekkor is lehet hibázni és nem volt 100% a terv!

Jobbik meg már 2003 október óta van!

És te ezt honnan tudod hogy a Fideszesek voltak többségben?Téged ennyire tud irányítani a TV?

2013. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

na miért? vajon kik voltak?

MSZP-sek biztos

azért csinálhatták, hogy a fideszre kenjék a balhét

egyébként nem tagadom, hogy ott sok ember leszarta a politikát és csak azért ment ki, hogy tudjon törni, zúzni, de az olyanokat meg minek kell "hazafi" jelzővel illetni?

2013. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

# 17

Mert aki nem MSZP-s csak Fideszes meg Jobbikos...

2013. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

hát ne haragudj már de ez a két legagresszívabb párt...

az SZDSZ meg az MDF nem hinném, hogy olyan emberekkel rendelkezett, akik kimennek tombolni

a többi párt meg még a béka segge alatt volt akkor, így a Jobbik is mint azt már írtam

amúgy nem tudom mit kell szépíteni

a jobboldaliak mindig is agresszívak voltak általánosságban

az MSZP-nek nincs olyan népe, akit ki tudna vinni az utcára

2013. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

# 19

Sztereotípia egyenesen az ATV propagandája anyagából...

2013. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!