Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismered a Sajóbonyi igazságot,...

Ismered a Sajóbonyi igazságot, amit az MSZP-s hölgy elmondott?

2009. nov. 18. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Persze. Csak a vak nem latja az igazsagot.
2009. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen,ez valamiért kimaradt az esti rtl klubbos híradóból:D
2009. nov. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Na persze! Vona és a jobbik ...Tejjel mézzel folyó kánaán.. Ők mindent megoldanak. Röhejes!
2009. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez a kis momentó, annyira jól mutatja a magyar civilpolitizálás minden gyengéjét.

Gyakorlatilag mindent elmond a történtekről, és ami a legszebb, hogy teszi ezt egy MSZP s képviselő nő. A mifajtánk egyre erősebb, talán ezt mindenki érzi, ahogy azt is, hogy az ellenérdekeltek ma már nem érvelnek. A jelenről alkotott véleményüket egyfajta periszkóplátás alakítja, amivel a jövőt kémlelik és megkerülve a nagy magyar jelen valósságot. A jövőnk nem más, mint a magyar tér folyamatosan változó milliárdnyi alternatív lehetőségei. Ezekre a még meg nem történt eseményekre igyekeznek ráhúzni, egy a Jobbikot rossz színbe feltüntető jelmezt, aminek a kölcsönzési díját legszívesebben ki is fizetnék.

Persze érdekes, hogy mindig kiderül az igazság, jelesül hogy nem jelmez az, hanem egy

Egyszerű, de ugyanakkor makulátlan nemzeti viselet. Komolyan mondom, néha már sajnálom őket, hiszen ők is magyarok, csak megtévedtek, megtévesztettek. Mindenki számára is mert a mai magyar valóság, és lassan a folyamatok tükre is áttetszővé válik. Le lehet látni a mélyére, és egyre tisztábban látszanak az összefonódások, ahogy a nyilvánvaló megoldás is.

Tegyünk egy próbát mi Jobbikosok itt az oldalon, válaszoljunk kérdezzünk radikálisan ahogy hozzánk illik, de ne személyeskedjünk. Néha amikor a demagógia úgy jön át a képernyőn, hogy a klaviatúrámra csepeg, én bennem is sok minden megfogalmazódik, de nem mondom ki. Veszek egy nagylevegőt és azt mondom, egy provokátor „de lehet hogy csak ennyi telik?

Csak úgy jöhetek ki jól az egészből, ha én nem megyek bele a játékba és megelégszem annyival hogy igazam van. Nem kell nekünk hogy a „kő” kommunisták, vagy az Ov varázs által megérintettek, simogassák meg a fejünket, hiszen egy, egy ilyen videó megteszi ha nem is kérjük. Tudjátok, szinte mindenki Jobbikos, csak még nem tudja. Szebb jövőt.

2009. nov. 19. 09:01
 5/11 A kérdező kommentje:

Na persze! Vona és a jobbik ...Tejjel mézzel folyó kánaán.. Ők mindent megoldanak. Röhejes!


Pontosan ebben ez a legszebb, mi semmit nem mondtunk csak kérdeztünk.

2009. nov. 19. 09:03
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Majd felébredtek ti is! Ahogy az én drága párom tette, aki azt hitte hogy a jobbik más.. Belátta ő is hogy az orruknál fogva vezetik ők is a népet. Hangzatos jelszavak, semmi tett ...
2009. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves barátom, mintapéldány vagy.

Pontosan ezt elemezgettem a 09,01 es hozzá kommentben.


És csak annyit mondhatok neked, hogy ha okot ad rá a Jobbik akkor majd elgondolkodom, de amíg a többi ad rá okot addig nincs min gondolkodjak. Persze ha jól látom sokaknak már rég felkellett volna ébredni!


Szép napot neked, szép estét és még szebb ébredést.

2009. nov. 19. 12:04
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Először is nem vagyok a barátod, mintapéldány sem vagyok.Talán már letettem valamit az életben, és nem fogok elkeseredni azért mert nem tartozok közétek.Általános vélekedés hogy aki nem jobbikos az nem normális, sőt nem Magyar, stb. Részemről a vitát lezártam, engem biztos hogy soha nem fogtok megnyőzni.
2009. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az igazán suta ember nagyon nehezen tanulja meg, hogy amit lát, az nagyban függ attól, ahogy nézi. Érdemes elfogulatlanul szemlélődni, mert az torzít a legkevesebbet a valóságon. Emiatt ritka jelenség az is, hogy valaki az igazat mondja, még ha nem is szándékos a mellébeszélés az esetek túlnyomó hányadában. És ezt az is vegye magára, akinek nem inge, mert ez a legtermékenyebb szemléletmód, amivel találkozhat.


Vona "Pimaszúr" Gábor például észre se veszi, hogy kissé sokszor beszél egy kalap alatt cigányságról, cigány kisebbségről... A kisebbség 99,99%-a biztos örül, hogy egy helyett ő is ilyen félelmetes pofozkodó. Ezt a problémát pedig nagyon gyorsan, nem bőrszín, hanem tettek és hozzáállás szerint oldják meg. Ez kezd aggasztó lenni, amikor szaggatottan, láthatóan minden szavát jól átgondolva a köz elé tárja. Hirtelen ennyit vontam le úgy, hogy tudatosan nem szűkítettem a gondolkodási szabadságomat mindenféle vagy jó, vagy nem elvrendszerekkel.


Ha elveket erőltetnék, akkor lenne pár szavam a háttérben rágyújtó pofáról is, hogy termel némi jövedéki adót ezzel... Aztán akár elméleteket gyárthatnék az illetőről, csuda sok értelme lenne. Ha a magyar sorsot tartanám elsődlegesnek az értékrendemben, akkor a Jobbikot elutasítanám, mert eléggé nyilvánvalóan a (kitalált vagy létező?) mindenkori hódítók malmára hajtja a vizet újabb belső ellentétek szításával. A barátainkkal kellene többet törődnünk, aztán az a maroknyi "ellenség" próbálkozhatna amennyit akar. Így, hogy az ellennel törődnek túl sokan és túl sokat, nincs min csodálkozni.

2009. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Először is nem vagyok a barátod, mintapéldány sem vagyok


OK Duli-fuli.

2009. nov. 19. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!