Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen lesz Európa 2022-ben?

Ilyen lesz Európa 2022-ben?

Figyelt kérdés

[link]


Érdekes...


De , reális lehet.A csehek között több az euroszkeptikus, mint a magyarok között.



2013. nov. 17. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem...
2013. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A térkép készítője is viccnek szánta az egészet.

Rengeteg hasonló kering a neten.

Nem kell komolyan venni.


A konkrét kérdésre válaszolva: még azt se tudja senki, mi lesz holnap, nem hogy 2022-ben.

2013. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A Népszabadságot eddig se vettem komolyan, de ilyen cikkek után tisztán látszik, hogy már javában rohad az újság, csakúgy, mint az egész baloldal. Hajrá Fidesz! Én már jóideje kizárólag Magyar Nemzetet olvasok!
2013. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felébred a Föld és elmegy egy Maratonfutásra, eközben megszűnik a gravitáció és a futás közben keletkező erők lerázzák az embereket a végtelen űrbe. Hahahaa...
2013. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyar Birodalom XD XD XD
2013. nov. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiatal lehetsz. 2022 itt van a nyakunkon. Lehet, hogy rohadt távolinak tűnik, de alig több mint nyolc év. Amilyen hamar elmúlt az utóbbi nyolc év, és mi változott? Ilyen mértékű változáshoz ez igen rövid idő, hacsak nem lesz egy kiterjedt európai háború. De az meg ne legyen.
2013. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem vicc a térkép, persze sok csak a térképet nézi meg és nem gondolkodik el az indokokon. Igen Magyar Birodalom...mi ebben a vicc, mérettől független valóban külföldön tudják, hogy mi nem komáljuk az EU-t és egyre zárkózottabb politika megy. Ez a térkép "hozzáállás térkép".
2013. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!