Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért szórja ennyire...

A Fidesz miért szórja ennyire a pénzt?

Figyelt kérdés
Eddig semmi bajom nem volt vele, de a mostani stadion építések, meg csomó olyan fejlesztés amire van jobb hely is annak a pénznek... Erősen gondolkodom a Jobbikban.
2013. nov. 17. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 titak ***** válasza:
50%
Panem et circenses
2013. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem unjátok még ezt a stadionozást? :D
2013. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
ha a stadionok még nem lennének elegek, a kormány átvállalja az összes nb1es fociklub tartozását plusz 20 évig évente hatszáz millióval támogatják mindegyiket. Na ez már azért mocskosul pofátlan. remélem a baloldal nyerva választáson és a stadionokat eldózerolják és a helyét behintik sóval meg betiltják ezt a rühes focit.
2013. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

Azért, mert magyar párt.

Azoknál ez ilyen szokásféle.

2013. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

"ha a stadionok még nem lennének elegek, a kormány átvállalja az összes nb1es fociklub tartozását plusz 20 évig évente hatszáz millióval támogatják mindegyiket. Na ez már azért mocskosul pofátlan. remélem a baloldal nyerva választáson és a stadionokat eldózerolják és a helyét behintik sóval meg betiltják ezt a rühes focit."


Nem vagyok fideszes, de kérlek mesélj nekem a baloldal becsületes pénzkezeléséről... :) Nem muszáj fekete fehéren látni a világot szerintem...

2013. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minél drágább a stadion annál jobban játszanak a focistáink, nem láttad, hogy a 140 millió eurós Amsterdam ArenA-ban milyen jól nyomták a srácok?
2013. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert jönnek a választások. Utána meg szépen el lesz felejtve az egész.
2013. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem jártam meccsekre itthon (külföldön is csak kétszer meghívásból), de ha kész lesz a stadion, biztos, hogy megyek majd meccsre.

A hangulat a környezet miatt. Biztos, hogy meg fog telni a fradi stadion. Így se adóznak keveset ezek a torna klubok, de ha lesz bevételük, akkor még többet vissza tudnak adni a közösbe ...

Meg kell teremteni a feltételeket és a többi jön magától ...

A foci a szórakoztatásról szól, közönségnek, szurkolóknak.

2013. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megépítik jó sok pénzből, hogy a kulturáltan szurkoló ultrák tönkretegyék.
2013. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!