Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb dolgok derültek ki a...

Újabb dolgok derültek ki a 2006-os őszi eseményekről. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]


"Rendészeti Minisztériumot megkerülve, közvetlenül tárgyalt rendőrségi vezetőkkel – mondta el a tanúként meghallgatott Kondorosi Ferenc"

Ez nem törvényellenes?



2013. nov. 12. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
olvasd el Debreczeni József "2006 ősz" című könyvét, szerintem az a legkorrektebb könyv a témáról.
2013. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Hagyjuk már ezt a törvényellenes vagy nem dumát. Az törvényes volt, hogy betörtek a TV székházba, kirámolták a büfét, rendőröket dobáltak, mások tulajdonát pusztították el?

Örüljenek, hogy ennyivel megúszták. Ha én vagyok a rendőrkapitány, akkor közéjük lövetek éles lőszerrel, ne félj egyből elkotródtak volna. És ezt a döntést bátran vállalnám akármelyik kormány van hatalmon, még ha börtönbe is kellene mennem. Nem úgy mint ezek a sunyi majmok, akik "nem emlékszek" , "be voltak tojva, azt se tudtam mit kell csinálni" szövegekkel védekeznek.

Kétségtelen, hogy Gyurcsány egy féreg, de egyedüliként mondja azt, hogy "igen ezt tettem, ma is ezt tenném, mert szerintem helyesen cselekedtem".

2013. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
2006-ban szétbarmolták az egész belvárost, normális emberek kocsijait gyújtották fel és üzleteit lopták szét nemzetre hivatkozva. Ez sokkal jobban zavar, minthogy Gyurcsány nem a hivatásos protokoll szerint utasította a rendőröket.
2013. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Lőni kellett volna a tömeget
2013. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, hogy végül kiderült, hogy Gyurcsány Ferenc szivárogtatta ki az öszödi beszéd hangfelvételét. Szanyi és Szekeres nyilatkoztak erről.
2013. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Minden politikus lop, csak, hazudik.

Ez alap.


Ezek után min kell meglepődni?

2013. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
... lop, csal, hazudik...
2013. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Már Afrika is eljutott odaáig, hogy az a vezető aki a tömegbe lövet, sitten végzi. Nem akartok elhúzni innen a Holdra vagy Indiába vagy Londonba pizzafutárnak?
2013. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarunk. Azt akarjuk, hogy akinek nem tetszik a rendszer , az ha ne is üljön a sggén, de minimum tisztelje mások tulajdonát. Én senkiért nem fogok tüntetni és senkitől nem is várom el, hogy az érdekemben tüntessenek.
2013. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elegem van már ebből a 2006 os hisztériából.

Unatkozó részegek szétverték a várost a rendörök meg öket nem volt ebbe semmi politika.

2013. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!