Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ennél primitívebb szavazóp...

Van ennél primitívebb szavazópolgár Magyarországon?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=3QVr1ohYwUA#t=77


Ennél nincs lejjebb. Döbbenet. :/ Ilyeneket mond, hogy a "hazai liberálisok gerjesztik hazánk ellen a gyűlöletet" Meg "támadások vannak hazánk ellen" és hasonlók. Miért élünk ilyen buta emberek között, mondd miért? :'(


2013. nov. 11. 22:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Még az előző kormány idején azt hittem, hogy a szoci lakótelepi szavazónál nincs ostobább. Tévedtem. :(

Meddig süllyed még a szellemi színvonal?

2013. nov. 11. 22:04
 2/17 anonim ***** válasza:
2013. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez borzasztó! Hogy ebben a fszm országban ennyi vadbarom állat bír létezni! Innen onnan tempóban kell lelécelni, hogy még azt is elfelejtse az ember, hogy emberi anya ebbe a szrrakásba bírta leelleni!
2013. nov. 11. 22:19
 4/17 A kérdező kommentje:
onnan = olyan
2013. nov. 11. 22:19
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi rendkívüli, a bácsi csak elmondta a saját (és a kormány) véleményét az aktuálpolitikai helyzetről.

A balliberális, jobboldali propagandagépezet egyaránt rengeteg áldozatot szed.

Nem tudom mennyire nézegeted ezt az oldalt, te itt a gyk-n rengeteg ennél sokkal primitívebb, fanatikusabb ember is van.

2013. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

A bácsinak gondolom fizettek érte, hogy így nyilatkozott.


Utálom a Fideszt, de abban igazuk van, hogy a liberálisok gyűlöletet gerjesztenek Magyarország ellen.


Ismerek jó néhány libsit, tudom milyenek.

2013. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2013. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem Magyarország ellen, hanem a kormány ellen, ne keverjétek már a kettőt, nem ugyanaz! Nekem semmi hátrányom nincs abból (gyanítom másnak sincs), hogy mint mondanak a külföldiek a kormányra, az legyen az ő bajuk, csak ne vetítsék rá az egész országra!! Mert a fidesz nem egyenlő Magyarország! Idióta agyhalott nyugdíjasok szavaznak ma már...akik a régi rendszerben nőttek fel. Fogalmuk sincs mi az a verseny! "Vezető kell" Ennyit tudnak.

Na nem idegesítem magam, megyek is innen inkább. ( EGYELŐRE csak erről az oldalról... :)

2013. nov. 11. 22:29
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem csak a kormány ellen kérdező...


A kormányok kritizálhatók és kritizálandók!


De, az ország, nemzet, a nép egy érzékenyebb téma.

2013. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

A kettőt nem lehet ilyen egyszerűen szétválasztani.

A kormány képviseli az országot.


Aki Izrael külpolitikáját bírálja, arról is rögtön elkönyvelik, hogy antiszemita. Az Irán ellenesség sem csak az ottani kormány ellen irányul, minden iráni polgár megszenvedi. És, hogy egy szélsőséges példát is mondjak, amikor a nyugati nagyhatalmak Milosevic politikáját bírálták, akkor sem csak a parlamentben kiabáltak vele a liberálisok, hanem egész Szerbiára hullottak a NATO bombái.

2013. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!