Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyerekgázoló Francis Ciarán...

Gyerekgázoló Francis Ciarán Tobin mennyit fizet a Fidesznek, hogy Írországban maradjon?

Figyelt kérdés

Újabb két hét "gondolkodási időt" kapott: [link]


Klasszikus időhúzás. Vagy csak lassan gondolkodik?


2013. nov. 8. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, kevés ember van aki nálam jobban utálja a fideszt, de diplomáciailag amit lehetett, megtettek. Az ír köcsög és az írek húzzák az időt.

Sajnos kis ország vagyunk, még kevesebb diplomáciai befolyással.

2013. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert Írország aztán hatalmas ország.
2013. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért a baloldalnak mennyit fizetett, hogy 2002 és 10 között nyugodtan élhetett?
2013. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Mert Írország aztán hatalmas ország."


Nem méretet írtam.

Izrael talán nagy ország, mégis a politikai befolyása...... nem folytatom....

2013. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért kell a fideszt szidni??? Nem vagyok fidesz párti de könyörgőm! Miért pont a fideszt ócsárolod?? Akkor ócsárolhatnád az Mszp-t is..
2013. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a gyerekek apját!! Bízik hosszú évek óta az "igazságszolgáltatásban". Addig ír barátunk él mint a hal a vízben!!A gyerekek meg pihennek a temetőben!! A papa helyében én vettem volna 1 repülő jegyet,majd ha kiérek a helyi tescoban 1 kisbaltát. A többi sejthető.
2013. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 20:56

Az apuka azért nem akar szerintem kis baltát venni, mert azóta született megint két gyermeke. Csak az igazságért küzd. A gond az, hogy ez ilyen súlyos bűnt ennyi éven keresztül lehet húzni.

Emlékszem volt egy riport pár éve, amikor egy magyar riporter kiment Írországba, és felkereste a pasast az otthonánál. A pasas felesége ott visított, hogy miért nem hagyják már békén az ő férjecskéjét, gyermekei apját. Miért akarják az életüket tönkre tenni.. Erre a magyar riporter annyit mondott, hogy az ön férje tönkretett egy családod azzal hogy halálra gázolt 2 gyereket..Ezzel hogy tudnak élni?? A nő csak odamondta hogy "az már régen volt"...

A baj, az, hogy ennyi év után még adnak esélyt arra hogy gondolkodjon, sőt kikötései vannak, hogy ő a börtönben is jól éljen. Ne vicceljünk már!

2013. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Ráknépséget fizette le.
2013. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!