Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország valóban jobban...

Magyarország valóban jobban teljesít?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 00:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Az MSZP féle "Emelkedünk!" most az Orbán féle Jobban teljesítünk, de valahogy csak sikerült 20 év alatt Kelet-Európa élbojából a sereghajtóknak lenni. Minden teher a maximum, és minden beruházás, fejlesztés minimum. Kilátás nulla. Szerinted??
2013. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Kampányidőszak előtt igen, utánna meg elmúltXév.
2013. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

érezhetően nem.


aki szerint igen, az vagy fideszes érdekkörben él, vagy gazdag, vagy abba a 10%ba tartozik aki nem járt rosszabbul/eléggé agymosott.


az emberek 60%a kormányváltást akar, mert rosszabbul élnek.

2013. nov. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
nem
2013. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Pontosítok.. Én az átlagnál jobban éltem ezelőtt is, most is... De szerintem ez az ország nagy részéről nem mondható el. Szerintem az ország 30 éve nem teljesít jobban
2013. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Számomra ez a kormány jobban teljesít mint az előző baloldali kormányok.

A szociknak mindig is én voltam a fejőstehén. Bejelentett állás átlag feletti fizetés. Az adómból támogatták a rászoruló kisebbséget mint a güzü. És így volt igazságos - szerintük. Szerintem meg nem. Most kezdenek helyére kerülni a dolgok.

Sosem bocsátom meg a szociknak, hogy hosszú éveken keresztül elvették a fizetésem jó részének az 54 %-át.

Ha rajtam is múlik, ezek nem lesznek még egyszer kormányon, bármit is csinál a fidesz.

2013. nov. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Ha csak 10 % járt volna jobban, akkor a baloldal toronymagasan vezetne a közvélemény kutatásokban.

Már az ATV-n az Olga is elismeri, hogy a baloldal vesztésre áll. Ma Bajnaival azon tanakodtak, hogy vajon miért lehet ez így. Miért nem hiszik el az emberek, hogy amit Gordon akar az jó lesz nekik ?

2013. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Blamázásban igen :D


De nem baj,a puszta Putyinja itt van nekünk!


U.I:A poén az lett volna,ha feljelenti őt Putyin szem.adattal való visszaélésért :D

2013. nov. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

6/


Pedig a demokrácia alapja, hogy a gazdagabb többet fizet. Tőlünk nyugatabbra így van, mondjuk ott tartanak is valahol.

2013. nov. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek 00:28-cal.


01:11: Már ezerszer elmondta mindenki, hogy ha valaki munkavállalóként jól keres, az még nem gazdag. Viszont többet fizet most is adóba, a jövedelmének ugyanannyi %-át.

Ha gazdagot keresel, akkor a vállalkozóknál érdeklődj, őket nézd meg, hogy a jövedelmük hány %-át adózzák le.

És nyugaton se veszik el a munkavállalók jövedelme jóval több, mint felét a munkavállalóknak. Korábban tőlünk viszont elvették, és pont abban az időszakban került majdnem csődbe az ország, szóval már rég bebizonyosodott, hogy nem működik az elméleted.

2013. nov. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!