Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nap vicce? Az MSZP támogatja...

A nap vicce? Az MSZP támogatja a székelyek demonstrációját.

Figyelt kérdés

[link]


Amíg kormányon voltak minden cselekedetük, minden gesztusuk, mondatuk is mind-mind a külhoni magyarság ellen volt.

Régen azt sem tudták, hogy létezik külhoni magyarság, szerintük azok csak "románok" meg "szlovákok".

Mi ez a fordulat?


Mi változott meg?



2013. okt. 27. 16:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó: Ja, elfelejtettem, hogy at MSzP kivételes párt, és mindig igazat mond, a szavazatok nem is számítanak...
2013. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Utolsó: Ja, elfelejtettem, hogy at MSzP kivételes párt, és mindig igazat mond, a szavazatok nem is számítanak..."


Senki nem állított ilyet. A baloldalon amúgy sem divat a bálványimádás meg a személyi kultusz ;)


Azt viszont nagyon tudom rühellni, amikor valaki konkrétumok nélkül böfögi, hogy "m. párt magyarellenes, mindig ártott a hazának, a népnek, lezüllesztette, nyomorba döntötte az országot, blablabla", de egy darab számot, konkrétumot nem mond hozzá. Ugyanígy a "j. párt a legigazabb, legszakértőbb párt a magyarság történetében, ők az igazi megváltók, rájuk kell szavazni és jön az ezeréves aranykor..."


Sajnos a hozzászólások kb. 80-90%-a hasonló színvonalú.

2013. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 titak ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én Felvidéki vagyok,

a nap vicce a Te kérdésed.


Nem tudom hol élsz, de az biztos, hogy nem "külhonban". Az MSZP az emútnyócévben, és a korábbi kormányzása alatt többet tett a határon túli magyarságért mint ahogy azt a Fideszes média megpróbálja beadni a pórnépnek. Alapítványokat létesített a magyar iskolák részére, támogatta a magyar szülőket/diákokat. Szomorúan közlöm, hogy ennek az összegét a "magyarság megmentője" (Fidesz) a felére csökkentette.


Két gyerkőcöm van, mindkettő MO-n járt középsuliba.

Egyik város MSZP-s volt, ott (mivel a gyerek nem magyar állampolgár) az oktatás 10%-át fizettem,

a másiknál a Fidesz "fellegvárában" egy novemberi önkormányzati rendelet következtében szeptembertől VISSZAMENŐLEG a teljes költség 100%-t kérték, + a menzát (együtt 42ezer HUF/hó) és a koleszt is beszámítva. Ja a koleszt nem, mert ott az ágyszámtól függetlenül fizetnem kellett az egész szobát hoteli áron.

2013. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

A 3.-nak.

Te akarod eldönteni ki min meditáljon. terrorista vagy.Kik csinálták,hogy családok kerültek utcára a bankok jóvoltából? Akik ezt felejtik és újra rájuk szavaznak,megérdemlik sorsukat.


utolsónak! Én azt gondoltam,csak a magyarországi emberek közt vannak akik ilyen pocsékul tudnak hazudni az mszmp-ből lett mszp mellett

2013. okt. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!