Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik kerül a kormányra,...

Ha a Jobbik kerül a kormányra, akkor mit fog csinálni a romákkal?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 15:58
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
45%
Egy kurucinfós turbómagyar meg egy tősgyökeres újgazdag fideszes vitája. Fenomenális.
2013. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy azért van szórakoztató értéke az eszmecserénknek:)
2013. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
54%
Turbómagyar ez jó!
2013. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Bár bevallom, inkébb a kuruc infót olvasgatom, mint a magyar narancsot!
2013. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 terményes ***** válasza:

...Talán bevezeti a törvény elötti egyenlőséget, valamint

egyenlő elbirálast segélyek, és más társadalmi juttatások esetén !( ne legyen elöny valamely csoporthoz való tartozás )

... Talán nem támadó jellegü sportokra oktatja a romákat

( olvastam félholtra vert osztálytársról, aki később meg is halt, a szakszerüen bevitt ütésektől )

... Talán minden népcsoporttal megérteti, hogy a vállalt

kötelezettségeket teljesíteni kell ! ( Társas házak tisztességes fizetői maradnak szolgáltatás nélkül a nem fizetők miatt )

... Talán lehetővé teszi, hogy az iskolában tanulhasson a tanulni vágyó. ( A tanárt ne alázhassa meg tanuló,az óráról kiküldött renites szülője még csak ne is gondolhasson arra ,hogy a tanáron vegyen elégtételt.)

Nem. Reméllem nem különít el egy népcsoportot sem, de eléri,hogy minden polgár betartsa a törvényeket és a rendet. Legenda ,vagy valóság nem tudom... azért megírom..

Az "Ánti" világban a csendőr a kocsmában felejtette a csákóját, amig nem jött érte, csend és béke volt...

2013. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Végigolvastam a monológot, értem a lényeget és van benne igazság. Bár ezt a "gyári munkásos" részt nem teljesen értem. Nem tudom jártál-e mostanában gyárban. Én például tegnap is, de nem feltétlenül ez a helyzet, amit leírsz. Az pedig, hogy kezdő logisztikusként nem találs jól fizető munkát ne csodálkozz. Nekem is végig kellett járnom a ranglétrát, nem egyből beleestem a tutiba. Mindenesetre köszönöm a kulturált vitát, és hogy a legcsekélyebb mértékig sem szidtad a felmenőim. Egyébként értelmes embernek tartalak, aki azonban végtelenül csalódott. Még érdekelne, hogy mondjuk a Jobbik-tól milyen előrelépést vársz, de szerintem átbillennénk fantasy oldalra, azt pedig nem szeretném. Még egyszer köszönöm, és kellemes estét!
2013. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Én csodát már senkitől sem várok, de szerintem egy balul elsült rendszerváltás és egy vörös hatalom után most a Jobbik is megérdemel egy esélyt, hogy megmutassa, hogy mit is akar pontosan véghezvinni. De azt tudtuk eddig is, hogy a Jobbik kiáll a magyarság mellett, pl. trianoni megemlékezések és más megemlékezések, amit a többi párt nem mondhat el magáról, hacsak az évi 10-20 holokauszt emlékezés nekik dicsőség. Más összetartó nem lehet, mint a magyarság, mert ez a széthúzás, hogy agyba főbe anyázza egyik párt a másikat, ahelyett, hogy összefognának és közösen alkotnának nagyot.

Mit várok tőlük? Nagy csodát nem, csak végre álljon ki valaki a magyarságért, a magyar kultúrákért és ne hagyják, hogy idegen országok ránk kényszerítsék az akarataikat!

2013. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Falu helyen simán közmunkába lehet fogni az embereket, hogy az adat közösségnek az élethez fontos dolgokat megtermeljék.. gondolok itt oylan kultúrákra, amihez amúgy is elengedhetetlen az emberi munka! pl zöldség termesztés, de az asszonyok is segíthet pl eltárolni őket.

télen, pedig fákat ültetni illetve favágásokat csinálni... vagy a közutak melletti fasorokat is rendezni lehetne, ritkítani abból is jutna pár családnak tüzelőre!


Okosan lehetne oylan munkákat csinálni, amit szívesen csinálnának az emberek.

Egyáltalán nem olcsóbb megvenni a szlovák paprikát és fizetni a magyar segélyeket. mint mondjuk fizetni a magyar közmunkát és még a munka a gyümölcséből is lesz profit . Ami a legfontosabb, hogy jól érezheti magát az ember mert letett valamit az asztalra és lesz télen tüzelő és lesz nyáron mit dolgozni!

2013. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Amiket ígérnek annak biztos nem fognak eleget tenni,ahogyan eddig sem felelt meg az elvárásoknak 100%-osan. Majd jönnek az egyezkedések,meg kompenzációk,hogy valamilyen elégtétel azért legyen. de ennyi és nem több. De biztos nekik is lesznek okosságaik,amiről majd a nagyérdemű csak utólag informálódik.
2013. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy közbe szólok, nem értek ezekhez, de a gyári munkás részhez hozzászólnék. Volt "szerencsém" dolgozni többfelé, és úgy látszik, én vagyok a kivétel, de én mindig jobban szerettem multiknál dolgozni. Ott mindig adtak szekrényt, volt normálisan kinéző ebédlő hűtővel, mikróval, a mosdók mindig rendbe voltak. Ha a "törvény szerint" 10+20 perc szünet járt, akkor 10+20 perc szünet VOLT. A tescos ismerősnőnek üzenem, hogy keressen mást, és hagyja ott őket a francba.
2013. okt. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!