Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gaudi (Jobbik) felszólalása....

Gaudi (Jobbik) felszólalása. Mit szóltok?

Figyelt kérdés

Gyakran nézem a parlamenti közvetítéseket, és a Jobbik mintha a számból venné ki a szót, keményen beledurrantanak az igazságba. Szerintem. Szerintetek?

http://www.youtube.com/watch?v=LALWYBO-aRM#t=77



2013. okt. 25. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, egyetértek, én sem szeretem kifizetni, ha tartozom valakinek, gondolom, sokan vagyunk ezzel így, de ilyen az élet.


A többi, amiről beszél, többnyire pártízmilliós tétel, a költségvetés főösszegéhez képest teljesen jelentéktelen még összeadva is.

2013. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem adnál kölcsön pár millió forintot kérdező?
2013. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdező gondolom a költségvetési tételek aránytalanságával kapcsolatos mondatokra gondolt, lásd:

Holokauszt emlékközpont: 6 milliárd

Határon túli magyar emlékhelyek: 5 millió

2013. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gaudinak nem artana, ha olvasni tudna a szamokat.
2013. okt. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindegy, inkább hagyjuk emberek, ebből a pár hozzászólásból rájöttem hogy megérdemeljük azt amilyen helyzetben vagyunk.
2013. okt. 26. 07:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Perkáljon az, aki az adósságot okozta.
2013. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!