Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a rezsi...

Mi a véleményetek a rezsi csökkentésről?

Figyelt kérdés
Ezzel tényleg nagyobb lesz a megtakarítás?Ezt hogyan viszi véghez a kormány?
2013. okt. 23. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan az mint eddig.

Csak porhintés, amit (sajnos) elég sokan bevesznek.

2013. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamu propagandaintézkedés. Amit -látszólag- adtak, annak többszörösét vették el más formában mindenkitől, ezen felül a csökkentett áru szolgáltatások minősége is romlott. A "rezsicsökkentéssel" a kormány célja, hogy állandóan fényezhesse magát valamivel, illetve, hogy elterelje a figyelmet a valódi problémákról, mint pl. magánnyugdíj megtakarítások végleges ellopása, az államadósság növekedése, a befektetők menekülése, a fiatalok kivándorlása, az ország gazdasági leszakadása a közép-európai országoktól, új munkahelyek hiánya... stb.
2013. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már számtalanszor megkérdezték, ha tényleg érdekel itt még mindig utánanézhetsz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=rezsics%F6kk..

2013. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem vettem észree azt a 10 meg x %-ot még. Azt mondják így egy átlag magyar család évi ?50ezret? takarít meg. Oké elfogadom, ne csökkentsék a rezsit, küldjék ki minden egyes családnak azt az átlag 50 ezret évente erzsébetutalványban. Akkor elhiszem, hogy csökkent a rezsi, habár úgy se mcsökken, de legalább van látszata... Persze ez csak egy álom...
2013. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Az a baj hogy a magyar emberek SEMMINEK nem tudnak örülni:(( Ha valami kicsit jobb lesz akkor azt mondják:"miért csak ennyivel olcsóbb" és ehhez hasonlókat.Tudjátok mit?Ne örüljetek neki,Én mindenesetre örülök:)
2013. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

"Én mindenesetre örülök:)"


Örülj neki, és tapsolj, éljenezz hangosan. Akkor is, amikor majd nem kapsz nyugdíjat, mert a fedezetet elverte drága Orbi vezéred.

2013. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos sokan örülnek neki, főleg a szolgáltató cégek emberei, akiknek az állásával játszanak Viktorék. Ugyanis a kieső bevételt valahol kompenzálni kell.


Akik lelkesen tapsolnak ennek a marhaságnak, azoknak nem kívánok többet, mint karácsony este egy áramszünetet és az E-ON-os (vagy más cég) diszpécserétől a "sajnálom, nincs emberünk, majd két nap múlva" választ. Talán ekkor végre kinyílna a szemük!


De mondok jobbat. Mi lenne, ha NEM CSÖKKENTENÉK a rezsit?? Inkább emeljék a fizetést. Lenne miből megfizetni a valós árat, normális országban ez így megy...

2013. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rezsicsokkentes a'la fidesz = masokkal fizettetni a kampanyt
2013. okt. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!