Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oké, hogy a Fidesz szétmuty...

Az oké, hogy a Fidesz szétmutyizza az országot és 1000 évig akar uralmon maradni, de cserébe miért nem ad semmit?

Figyelt kérdés
Kádár idején legalább volt biztos megélhetés, kiszámítható jövő, közbiztonság.
2013. okt. 20. 15:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
10-es! Te most a Kádár-kori Magyarországról beszélsz, vagy Észak-Koreáról? Vagy netán egy Orwell-regényből ismered ilyen jól a korabeli időket? Mivel nem éltél akkor, vagy legfeljebb hátulgombolós lehettél, én meg már felnőtt voltam, elég röhejes, hogy te próbálod nekem az észt osztani a Kádár-korról, de sebaj, úgy látszik a hülyeség tombolása ennyire határtalan is tud lenni mostanában.
2013. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hagyjad, mind1 hiába amerikai szintű ignoranciával rendelkezik, meg hát pusztán olvasatlan még.
2013. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Komplikato ***** válasza:
90%

Én nem sírom vissza a kádári időket, de PONT EZ a bajom azzal ami most történik annak restaurálására, ellenben ezt a sok sötét hülyeséget, amit itt egyesek leírtak akkori időkről ... ezt valami mesekönyvből tanítják, vagy WTF? :D


"A kommunizmus egyszerűen mindenből és mindenkiből kiöli az életkedvet, az örömöt, a tettvágyat."


Néz a jelenlegi uram-bátyám rendszerű rablókapitalizmus ami egy kiváltságos 10%-ot hagy élni, mindenki mást büntet és eltapos, ez aztán marhára tettvágyat és örömet okoz, mi???

2013. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mesekönyvből szedik, hanem a FIDESZ és a Jobbik hazug propagandájából. Hihetetlen, de ennyire meg lehet erőszakolni a valóságot egy süket propagandával milliók számára.
2013. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

...az első okoskodónak miért jut eszébe rögtön Kádár?

Tipikus baromság (fidesz találmány), hogy ha valakinek nem tetszik a kormány, akkor az rögtön kommunista, ellenség és dögöljön meg. Hát NEM!!!!!

Nem csípem a komcsikat, de semmi különbséget nem látok ma sem.

kötelező olvasmány: [link]

(az összes írás)

2013. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!