Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz akkor, ha a Jobbik nyer?

Mi lesz akkor, ha a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Elég radikálisok. Szerintetek hogy fog visszavágni az ellenzék? Lesznek zavargások?

2013. okt. 19. 23:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

"# 17:

Köszi, nincsenek szövegértelmezési problémáim, úgyhogy elég volt egyszer is elolvasni..."


legalább is te így látod


"#17 Miért, te talán hoztál fel érveket? Amiket írtál, azok csak akkor számítanak érveknek, ha alá is tudod támasztani."


én nem tudom a 19es mit írt, de statisztikai méréssel alá tudom támasztani, amit én mondtam:

"A felmérés szerint míg a zsigeri antiszemiták aránya az MSZP és a Fidesz szavazótáborában nagyjából azonos (31-33 százalék), addig a Jobbik szavazói esetében ez az arány jóval nagyobb, csaknem 75 százalék." - Krekó Péter


"nemrég készített felmérésből kiderült, a magyarok 42 százaléka úgy gondolja, „háttérhatalmak” irányítanak Magyarországon."


szintén tőle, mellesleg pszichológiát tanít.

de van egy olyan sejtésem, teljesen fölösleges ezt is leírni olyan embereknek, akik már előre eldöntötték, mi a véleményük, szövegértési problémáik vannak, és vevők a populista kommunikációra.


"A magyar lakosság 63 százaléka genetikai meghatározottságnak véli a romák bűnözési "hajlamát" a Tárki felmérése szerint. A jobbikosok 79 százaléka részben vagy teljes mértékben egyetért azzal, hogy a "cigányoknak a vérükben van a bűnözés"."

2013. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Egyrészt rákerestem Krekó Péterre, és az első találat a Political Capital oldalára mutat, amely szervezet nem éppen a semlegességéről híres. Ennyire lehet függetlennek tekinteni tehát az általa készített felméréseket is.

Másrészt egy párt sem felelős a szavazói véleményéért, de azért látszik, h a jobbikosok látnak a legtisztábban az általad említett dolgokkal kapcsolatban.

2013. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Most nézem: 2. találat hvg.hu, 3. találat 168ora.hu. No comment :)
2013. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Jobbik nyer:

-elszámoltatások lesznek (akik megkárosították Magyarországot,akik a külföld előtt mindig lejáratták az országot,azok el lesznek számoltatva)

-közbiztonság lesz + önfenntartó börtönök

-stb. stb.


A Jobbik az EGYEDÜLI Igazat mondó párt!

Ha nem hiszitek,járjatok utána- nézzetek meg pl. egy-két lakossági fórumos videót a youtubon,ahol Vona Gábor beszél! Csak egy kicsit járjon utána mindenki legalább.

pl.:

http://www.youtube.com/watch?v=lWTbJl03xPo

2013. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
42%

"Egyrészt rákerestem Krekó Péterre, és az első találat a Political Capital oldalára mutat, amely szervezet nem éppen a semlegességéről híres. "


persze ezt előre tudtam, ezért mindegy mit írok, mert ha írok, nincs forrás, ha forrást jelölök, nem hiteles, végeredményben csak az hiteles és objektív, amit a fidesz pénzel, vagy amit részeg pártszimpatizánsok ordibálnak...


ugyanakkor eddig te semmilyen bizonyítékot nem próbáltál meg cáfolatként felmutatni


"Másrészt egy párt sem felelős a szavazói véleményéért, de azért látszik, h a jobbikosok látnak a legtisztábban az általad említett dolgokkal kapcsolatban."


ez sem feltétlenül igaz pl a felbujtás esetén felelős vagy mások tetteiért, de fölösleges is hárítani, a jobbik a gyűlöletre épít.


összességében egy kirekesztő párt szimpatizánsi világa neked hitelesebb és objektívabb világnézet, mint egy tudományos kutató munkássága.

eddig nem is zavarna a dolog, csak aztán elmész szavazni, és jönnek a "cigányszaporulatvisszaszorító" meg "tisztánlátó" intézkedések, zsidólistázások, ami már nagyon is érinti mások életét.


persze ti is kis szegedi csanádok vagytok, akik addig harsognak, míg rá nem jönnek, hogy ők maguk is lehetnek áldozatok. és egyáltalán nem zavar titeket, hogy a dolgozó cigányt vagy a tisztességes zsidót is viszik a munkatáborba, vagy a saját szüleiteket akikről kiderül hogy a nagyanyjuk zsidó volt...

ez a különbség egy neonáci - vagy nevezzük akárminek - és egy együttérzésre képes ember között


de nyilván ezeket is teljesen feleslegesen mondom el, mert amíg nem kerülsz abba a helyzetbe, addig úgysem fogadod be/érted meg.

mindenesetre ismerek pár embert, aki szélsőjobból ábrándult ki és kirekesztő nézeteket hagyott hátra. én ezt látom fejlődésnek.


"Most nézem: 2. találat hvg.hu, 3. találat 168ora.hu. No comment :)"


és ha a kurucinfóról linkelem, az hitelesebb? inkább ez a felfogás a nocomment.

gondolom te is az a fajta ember vagy, aki csak 1 féle csatornával mosatja az agyát.


"A Jobbik az EGYEDÜLI Igazat mondó párt"


ugyan már, én láttam már pár felvételt róluk, állandóan terelik a szót, úgy könnyű igazat mondani hogy semmit se mondasz.

meg hiába mond igazat az, aki kirekesztő.

de például olyanoknak is utánanéztem, hogy a jobbik szavazói közt voltak több éve halott emberek is, szóval a tisztesség sem makulátlan.


ha azt hiszed, hogy létezik tökéletes, tisztességes párt, akkor mindenből ki fogsz ábrándulni idővel.

2013. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"persze ezt előre tudtam, ezért mindegy mit írok, mert ha írok, nincs forrás, ha forrást jelölök, nem hiteles, végeredményben csak az hiteles és objektív, amit a fidesz pénzel, vagy amit részeg pártszimpatizánsok ordibálnak..."

Az sem hiteles, amit a Fidesz pénzel. (Nem vagyok fideszes egyébként, ha nem tűnt volna fel.) Az hiteles, ami minden politikai erőtől független. Persze ilyet elég nehéz találni.


"ez sem feltétlenül igaz pl a felbujtás esetén felelős vagy mások tetteiért, de fölösleges is hárítani, a jobbik a gyűlöletre épít."

Az MSZP kommunista, a Fidesz meg diktatorikus, ennyi erővel.


"összességében egy kirekesztő párt szimpatizánsi világa neked hitelesebb és objektívabb világnézet, mint egy tudományos kutató munkássága."

A Jobbik a legkevésbé kirekesztő párt. Éppen őket és a híveiket bélyegzik meg és rekesztik ki rendszeresen a politikai nézeteik miatt.


"eddig nem is zavarna a dolog, csak aztán elmész szavazni, és jönnek a "cigányszaporulatvisszaszorító" meg "tisztánlátó" intézkedések, zsidólistázások, ami már nagyon is érinti mások életét."

Legyen igazad!


"persze ti is kis szegedi csanádok vagytok, akik addig harsognak, míg rá nem jönnek, hogy ők maguk is lehetnek áldozatok."

Ha valaki, mi magyarok tudjuk, milyen áldozatnak lenni. Mi magyarok vagyunk diszkriminálva a saját hazánkban, és aki ezt szóvá meri tenni, az rögtön szélsőséges, náci, rasszista, kirekesztő, stb. lesz. Arról nem is beszélve, h gyakorlatilag rabszolgák vagyunk, mert a fizetésünk több mint felét elveszi az állam, és többek között a cigányok eltartására költi.


"és ha a kurucinfóról linkelem, az hitelesebb? inkább ez a felfogás a nocomment."

Igen, hitelesebb, mert a kuruc nem hazudozik, ellentétben ezekkel a szennylapokkal.


"gondolom te is az a fajta ember vagy, aki csak 1 féle csatornával mosatja az agyát."

Hát ebben tévedsz. Olvasok origót is naponta, sőt, néha még indexet is, bár azt ritkábban, mert gyomorforgatóan magyarellenes. Ha te is több oldalról tájékozódnál, olvasnál napi szinten kurucot v alfahírt, te se lennél ilyen agymosott birka.

2013. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"összességében egy kirekesztő párt szimpatizánsi világa neked hitelesebb és objektívabb világnézet, mint egy tudományos kutató munkássága."

Ehhez még elfelejtettem hozzátenni: ha egy tudományos kutató ennyire elfogult valamelyik oldal (különösen a libsi/zsidó/magyargyűlölő oldal) irányába, akkor az minden, csak nem hiteles és objektív.

2013. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"szakértők", "közgazdaságtan függvényei" "gazdaság" - tipikus pesti liberalista szavak,melyeket általában pesti liberálisok írnak. Ezt megértem,mivel pesten minden 2. háztömbben él legalább 1 szociológus (akik életükben még nem dolgoztak egy jót). És azt hiszik ezek a romológusok,szociológusok,orbitológusok hogy annyiból áll a cigánykérdés,a gazdasági helyzet,mint amit ők otthon a belvárosban a seggükön ülve elmélkednek,meg írnak 10- 50- 100 millió forintokért tanulmányokat,hogy mit kellene csinálni,persze egyikük sem tudja,hol folyik a Tisza,vagy mi is van ott,Kelet-Magyarországon, mint a nagy "szakértő" Gyurcsány,meg a nagy "gazdasági szakértő",Bajnai,aki szerint ha ő kormányra jutna már 2014-ben német bérek lennének - a nagy szakértő (besz*rtam rajta)



Közben meg nem veszik észre a nagy szakértők,hogy csak meg kellene fogni a kapát,az ásót. Annyi munka sehol a világban nem lenne,mint itt M.o.-on, persze a nagy szakértőink nem tudják,hogy meg tudnánk termelni azt az élelmiszert,amit a tescoban megveszünk, dehát neeem,az úgy neem jó, nehogy már egy mezőgazdasági ország önellátó legyen élelmiszerekben - SZÉGYEN


nagy balliberális,fideszes szakértők - volt rá 12 + 8 évük,hogy mutassanak fel valamit a szakértői munkájukból. Mit mutattak fel?

2013. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

A Jobbik ehelyett józan paraszti ésszel (is) tud gondolkodni.


A JOBBIKNAK NEM ÉR SEMMIT A PROGRAMJA?????


TI NORMÁLISAK VAGYTOK????


MINDEN sikeres országban az ÁLLAM TÁMOGATJA a hazai piacot,a hazai TERMELÉST,csak mi ülünk itt mint egy farok, és várjuk,hogy külföldről fektessenek be ide.


Vihetsz be Németországba sört!! A piac szabad! -csak nem fogod tudni eladni,mert olyanok a jogszabályok. Ezt nálunk miért nem lehet megcsinálni? A Jobbik pl. ezt is akarja. Minden normális országban így működik. Ehelyett meg jönnek nekünk itt a Bajnai féle liba-szakértők.

2013. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Valahol NAGYON EL LETT TÉVEDVE ez a magyar nép.

Pl. itt van egy másik eset:

A mi falunkban az általános iskolában mi van? :

Vannak viselkedészavaros gyerekek (anyjuk-apjuk is segélyen él)

Jön minden héten hozzá egy pszichológus,egy tansegédlet-vezető,egy xy. aki jegyzi az egészet,egy romológus, egy szociálpszichológus,orbitológus,meg ki tudja mi...

az egyik 35 km-ről jár ide ki,a másik 50-ről,a harmadik45-ről. Eredmény semmi.


Most ez mennyibe kerül az államnak???


Régen kapott a gyerek 2 pofont,adtak munkát a szüleinek,stb...


Ma meg nem lehet,mert az emberi méltóságában kárt teszünk. (a tanárokat meg megverheti,az nem számít)


Ez a liberalizmus.


Nem kellene itt sokat változtatni,csak épp annyit,amit a Jobbik is mond. Nem kellenek itt 100- 200 milliós pénzek(aminek 90%-át úgyis ellopják),meg lehetne oldani sokmindent.

2013. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!