Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a fene van Péccsel?

Mi a fene van Péccsel?

Figyelt kérdés

Abban a városban mindig történik valami.


A jól múltkor mindenféle gyilkosság meg nemi erőszak.


Most meg ez:

[link]



2013. okt. 16. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem máshol is van ilyen, de az esetek főleg fiatalkorú bűnözőkre utalnak. Bár az utolsó lehet öngyilkossági kísérlet is. Ennek valószínű oka a rossz légkör, neveltetés. (Ennek oka meg kicsit közhelyesen a nemtörődöm hozzáállás és a túl sok erőszak mindenhonnan)
2013. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Babitsba jártam anno...


Fasza hely (volt?), én bírtam, a város egyik legjobb iskolája. A mi osztályunkból pl érettségi után mindenkit felvettek egyetemre.


Egy egyedi esetből kiindulni és általánosítani nem szerencsés.

2013. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mindenki agyondicséri a Babits-ot.

"Hát tessék,tényleg marha jó iskola!!"

2013. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aha értem.

Tehát szerinted ezek után az iskolák rangsorát nem a tanulmányi átlagok, egyetemi felvételik stb, hanem az öngyilkosssági mutatók alapján állítsuk fel?


Akkor ennyi erővel az pte orvosi kart is porig lehetne rombolni a lövöldözős hülyegyerek miatt.


Anyám borogass...

2013. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!