Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb Orbán Viktor hasonlat....

Újabb Orbán Viktor hasonlat. Vélemények?

Figyelt kérdés
Miniszterelnökünk olyan mint a heroin: könnyű beszippantani, előszörre nagyon ízlik, majd rászoksz, élvezed, aztán nagyon kemény lejönni a szerről. Elvonási tünetek pedig egy életre kísértenek.

2013. okt. 15. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy tapasztalom, hogy már lenyelni se könnyű, de soha nem is volt...
2013. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Sose szerettem a heroint. Ettől függetlenül a hasonlat nem áll. Az a gyanúm, egyetlen részlete sem. Legfeljebb kissé átalakítva: veszed, mert azt mondják, jó lesz, hiszel benne erősen, mert már nagyon szeretnél jót, észre sem vetted, hogy túladagoltad, és már nem is élsz. Csak hiszed.
2013. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
A ballib ellenzék olyan hasonlatokat gyárt ahogy szocializálódott. Meg kell értenie pl.: Juhásznak a TASZ-ból, hogy az átlag embernek fogalma sincs a heroin hatásairól. Túl kell lépni a szubkultúrán, ha valaki azt akarja, hogy komolyan vegyék a politikában.
2013. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb szoknék rá a heroinra mint Orbánra.
2013. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Újabb Orbán Viktor hasonlat"


úgy látom a kérdező már beszippantotta, és ezek szerint tényleg vannak, akik nem tudnak lekattani Orbánról, csak gyártják a fura hasonlatokat, amivel megpróbálják kifejezni a gyűlöletüket...

2013. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

csak szólok, hogy a heroint nem szippantják, hanem injekciós tűvel adják be


a kokaint meg az anfetamint szippantják

2013. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 titak ***** válasza:

Én inkább az alkoholra hasonlítanám:

Az első stampitól kiráz a hideg, majd a kellemes bódulat után jön a hányinger, majd a kiámbrádultság

2013. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hú, vaze 7-es, érdeklődjé má kicsit helyesírás ügyben!
2013. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!