Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ma reggel volt a híradóban hogy szándékosan betelepitettek Magyarországra egy kelet ázsiai katicabogarat ami szaporodik mint a fene ráadásul csíp és a parazita amit hordoz veszélyes az itt honos katicára. A híradó természetesen nem árulta el ki volt az az elmebeteg aki ezért felelős, biztosan a "jogai" miatt. Jogai mindig csak az ilyen szemétládáknak van, nekünk nincs jogunk tudni ki volt az?! Elmebetegek!!!! Utálom ezt az országot!
2013. okt. 14. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam arról,hogy szándékos lenne a betelepítés, vagy spontánul történt. De azt már hallottam, hogy valóban jelen van ez a katica. Sőt, láttam is sajnos ilyen katicát :( (Akkor még a hírt nem hallottam) Arról lehet felismerni, hogy nincs egyáltalán pöttye, piros színű.
2013. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De van rajta pötty, sajnos rajzik a mi házunk körül is :S A híradóban azt mondták szándékos volt. Remélem behoznak még valami egzotikus csótányt is vagy ezerlábut, nehogy már itt ne legyen...
2013. okt. 14. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint több fajta is van, én a pötty nélküliről hallottam, hogy szintén veszélyt jelent a hétpettyesre.
2013. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sokfajta van, mindenféle pöttyekkel, valamelyiknek nincs, valamelyik tele van, valamelyik sötét alapon világos pöttyes. Harlekin-katicának nevezik, de nem most terjedt el, hanem már évekkel ezelőtt. Nem hinném, hogy szándékosan telepítették be, és nem is csak nálunk terjed, hanem egész eu-ban.
2013. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ok, itt azt írják, a levéltetvek ellen telepítették be Ny-eu-ba:

[link]

2013. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van tényleg pár éve itt van már, de nem értem akkor miert volt bennt a híradóban mint valami nagy szenzáció. Talán mert most kezdett el nagy számban szaporodni mert eddig nem tapasztaltam, de most hétvégén tűnt fel hogy rengeteg van a házunk körül. Azt írjak amúgy hogy "biológiai védekezés" céljából hozták Európába. De mielőtt behoznak egy ilyen rovart nem vizsgálják meg milyen károkat okozhat? Nem szabad játszani a természettel.
2013. okt. 14. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Többek között ez a jelenség is alkalmas arra, hogy mutassa, miért kell a génmanipulációval óvatosan bánni. Amúgy a szándékosság csak ostoba újságírói túlzás. Helyesebb felelőtlenségnek, meggondolatlanságnak, tudatlanságnak, beképzeltségnek nevezni. Vagy ezek kombinációja.
2013. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!