Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit tettetek volna az...

Ti mit tettetek volna az igazgató helyében?

Figyelt kérdés

Fegyelmit kaptak a tanárok mert az színművükben közösültek a magyar zászlón.



[link]


2013. okt. 7. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én ki is rúgtam volna őket.
2013. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Ez van ha az állam írányit és tisztán politikai érdeklődés alapján neveznek ki egy igazgatót.


Ez a nemzeti identitás egy hatalmas bla-bla, az igazgató egy szép nagy fityesz seggnyaló.

Na ha az én gyermekem járna abba is iskolába, az tuti hogy a fejükre borítanám az asztalt.


Ugyanis tanulni jár oda, nem pedig politikai agymosásra.

2013. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2


Igen mert a liberálisoknak csak az baj ha Izraeli zászlót égetnek vagy náci zászlót lengetnek... !!!

2013. okt. 7. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Érthetőnek érhető a dolog, de nem igazán tartom helyeselendő dolognak, hogy néhány előadással odébb és enyhén szólva is kétséges indokkal osztják ki a fegyelmit emiatt. Meg különben is mért ne lehetne közösülni egy trikolór abroszon?
2013. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

# 3/4 Időpont ma 15:11


Én konkrétan lexarom hogy izraeli zászló vagy magyar..tiszta gáz ilyenek miatt happogni.


De biztos valahol valakinek jó takarózni ezzel a moslék magyar identitással:D


Az átlag ember elhiszed hogy hogy nagy íveben le... ezt?:)

2013. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Magyar identitás olyan amilyenné azt 1990 és 2010 között tették...
2013. okt. 7. 15:45
 7/10 Dick Esmen ***** válasza:
81%
Kirúgtam volna az összeset.
2013. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szégyen és gyalázat, nemcsak a zászlón közölés, hanem az is, ahogyan a másik darabba beleszőtték az aktuálpolitikát. Ezeknek a tanároknak semmi keresnivalójuk az iskolában.
2013. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Fidesz elérte célját. Hiába, nem tagadhatja meg önmagát. Egyik kezével ad (de mennyire nyögvenyelősen és fájdalmasan), a másik kezével duplán visszavesz. Nesze neked iskolai autonómia, minőségi oktatás és minden. Ma nem érdemes oktatni, vigye el a balhét, aki csinálta.
2013. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a Fideszhez. Itt arról van szó, hogy megtűrjük-e devianciára nevelést, illetve a diákok aktuálpolitikai irányítását. Ez utóbbit a drámapedagógusok tették, nem az igazgató.
2013. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!