Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már az én városomat is bünteti...

Már az én városomat is bünteti a Fidesz?

Figyelt kérdés

Budaörs városának távhő cégére, ami önkormányzati tulajdonban van, 101 milliós kötbért szabott ki a Fidesz, mert nem írták rá a számlákra, hogy mennyi volt belőle a "rezsicsökkentés" megtakarítása. 101 milliót ezért az ostoba demagóg buta tényért!

Budaörs az egyik leggazdagabb magyar város, ahol a polgármester liberális. Nyilván nem akart asszisztálni annyira ehhez a bohóckomédiához, szerinte így is jogszabályszerűe járt el.

Engem az idegesít fel, hogy a cég önkormányzati tulajdonú, azaz az itt élők pénzét, tulajdonát bírságolja a Fidesz, mert nem asszisztálnak a rezsicsökkentős baromságukhoz, ami nyilvánvalóan egy átverés, mert a fizetések nem emelkednek és így az önkormányzat máshonnan kénytelen elvenni.

Engem nagyon rosszul érint, hogy szeretett városomat ilyen demagóg hülyeségért bírságolják!


2013. szept. 27. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szavazz máskor is a Fideszre! Hahahaha...
2013. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akit érdekel bővebben: [link]
2013. szept. 27. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Mi az hogy már ate városodat is? Csak akkor fáj, ha neked fáj? Hiszen ez már régóta zajlik, úgy hívják, hogy diktatúra kiépítése. A diktátorok nem szokták szeretni, ha nem az történik, amit akarnak. Jobb helyeken a nép meg a diktátorokat nem szokta szeretni. Mi nem vagyunk "jobb hely". Ha lennénk, nagyszájú példányai nem szónokolhatnának mindenféle cinikus elképzeléseikről.
2013. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a te városodat bünteti.

Amúgy két okból csinálja a Fidesz.

1. Azt akarja éreztetni, hogy az embereket megvédi a nagy cégektől.

2. Ellehetetleníti a szolgáltatókat, hogy később könnyebb legyen felvásárolni (államosítani) őket.

2013. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Ki nem szarja le a te városodat?Az egész országot bünteti!
2013. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!