Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen alapon osztja az észt...

Milyen alapon osztja az észt Stohl?

Figyelt kérdés

[link]


Stohlt felkarolta a liberális média világ és most sebzett vadkanként szónokol. Hogy példát akartak vele statuálni? Egy visszaeső drogos/ittas karambolozóval?.... ? Ideje volt!



2013. szept. 26. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Milyen alapon osztod az észt arról, hogy ki oszthatja az észt?


Meg amúgy is, ez mégis hogyan magyar politika? Majd csak a te különengedélyeddel nyilatkozhatnak a neked nem tetsző színészek?

2013. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod a cikket akkor kiderül hogy mitől magyar politika.
2013. szept. 26. 09:24
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Meglepő módon elolvastam az első válasz előtt is.


Abba kötsz bele, hogy egy random egyesület egy beszélgetős estet tart meghívott vendégekkel, aki ezen a héten Stohl volt és elmondta a véleményét, mert kérdezték. Ez nem politika, ahogy az se lenne az, ha én megkérdezném a te véleményed az ő munkásságáról vagy épp Portugália külpolitikájáról.

2013. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Ez valóban nem politikai kérdés. Bár a kérdezővel abban egyetértek, hogy undorító, ahogy Stohl áldozatnak mutatja be magát.
2013. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami viszont politika, hogy adott dologról csak erős jelzőkkel lehet beszélni. A véleményünk nem attól lesz hatásosabb, ha durvábban fogalmazunk, hanem, ha érvekkel támasztjuk alá.

Abban viszont egyetértek, hogy van olyan célközönség, ahol ez hatástalan. Bízom benne, hogy nem ott vagyok.

2013. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem én százalékoltam le a válaszokat, de tényleg nem túl hasznosak...
2013. szept. 26. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok szempontból Koppány vagyok: ösztönlény, az a fajta, aki kevésbé gondolja át dolgokat, inkább belemegyünk; lesz ahogy lesz ...− mondta"


Az a nagy helyzet, hogy Koppányra, mint történelmi személyre mindez nem igaz.


Az István a király c. rockoperának annyi történelmi alapja sincs, mint a hollywoodi sztárprodukcióknak.

2013. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!