Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felcsúti stadion logikájával...

Felcsúti stadion logikájával élve Budapesten 4 millió fős stadion fog épülni?

Figyelt kérdés
1700 fős Felcsút egy 3500 fős stadiont kap, ezen gondolatmeneten végigmenve Budapestnek 4 millió fős stadion járna.
2013. szept. 10. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem unjátok még?
2013. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A logikám kikezdhetetlen.
2013. szept. 10. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Kérdezõ gondolkozz mielõtt írsz!!!!
2013. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ennyire nem lehet valaki sötét. Akkor ha Puszta-alsóbábonyházán rendszeresen kiönt a Tisza és emiatt építenek egy 4 méter magas gátat 3km hosszam és csak 500-a lakják a települést, akkor ez azt jelenti, hogy Budapesten a Duna partra egy 33km magas gát kellene Komáromtól Bajáig, nem?
2013. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
4# Jó példa.
2013. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem unjátok még az ezzel kapcsolatos napi 8 kérdést?


tetszik vagy sem megépül az Aranycsapat stadion és kész...nem kell nyávogni folyton..ha nem épülne stadion akkor az lenne a bajotok, hogy azért szar a magyar foci (nem az csak a ti logikátokkal élve) mert nem épül stadion...


Én szerintem is inkább máshova kéne de kész ez van Orbán itt a főmöster szóval nincs vita ott lesz stadion ha én lennék a miniszter én is Győrbe raknék még vagy 2 stadiont...és? ha azt mondja az van kész miért nem tanultál annyit, hogy legyen beleszólásod oszt lelehet húzni CSŐŐŐ

2013. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mind a hátom?
2013. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szijjártó Péter bejelentette, hogy a remek vb-szereplés miatt új, 13 ezer fős futballstadiont kap a magyar kajak-kenu szövetség. (Hírcsárda)
2013. szept. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem unjuk még, mert ezt nem lehet megunni.

Ugyanis erre logikus magyarázatot nem lehet adni.

2013. szept. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!