Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem nevetséges hogy a ballib...

Nem nevetséges hogy a ballib oldal miként akarja összekötni a foci huliganizmust a nacionalizmussal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a kettőnek semmi köze egymáshoz.

Jahh hogy a focihuligánoknál magyar zászló van?

Miért milyennek kellene lenni?

vagy hogy a magyaroknak szurkolnak?

Még is kinek kellene?


Valaki magyarázza már el hogy mitől fedi le az egyik a másikat?



2013. szept. 9. 11:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Leírom neked a világnézetemet. Én is nacionalista és hazaszerető vagyok, de elítélem azt, ami ezek alatt a címszavak alatt Magyarországon megy. Nekem kulturált emberek kellenek, akikkel lehet országot és jövőt építeni, gazdaságot és társadalmat fejleszteni, nem pedig neandervölgyi ungabunga hadsereg, akik kőbunkókkal a kezükben, üvöltözve szaladgálnak és magyar zászlót lengetve döntik magukba a sört, miközben a rendőröket dobálják utcakövekkel és kisebbségi komplexustól szenvedve ütik a románokat (elnézést, szőröstalpú, büdös, mocskos oláhokat akartam írni), mert megkívánja az ideológia és persze ezzel állnak ki a magyarságért, na meg ugye balhézni is nagyon nagy királyság...


Mégis mit képzeltek, hova fogunk így jutni? Határon túli területek kellenek? Vissza akarjátok foglalni a régen elcsatolt területeket? Akkor viselkedjetek normálisan, építsétek a hazátokat, tegyétek erőssé és vigyétek be a magyar gazdaságot és népességet a szomszédos országokba és túrjátok ki onnan az ott élőket. A magyar cégek ne adjanak munkát a románnak, csak a magyarnak, kényszerítsétek őket külföldre, hogy csak ott tudjanak megélni vagy mit tudom én.

Mindenesetre bármi jobb taktika, mint ami jelenleg van, mert így csak a magyarok elleni gyűlöletet fokozzátok, aminek a határon túliak isszák meg a levét, de ha ki akartok robbantani egy frankó kis háborút - mert ugye balhézni tényleg nagy király, akkor a legjobb úton haladtok afelé is...

2013. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" Legviccesebb az, amikor egy ilyen

mélymagyar élőlény akarja magát feljebb

helyezni olyan embereknél, akinek a kisujján

a körme alatt piszok milliószor többet ér, mint

egy ilyen kopasz, kigyúrt, agyatlan, véresfejú

bunkó."


És kik azok akiknek a kosz is aranyból van a körmük alatt?


Bodzásvasas, vagy pé laca, satöbbi?

2013. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Jahh hogy a focihuligánoknál magyar zászló van?

Miért milyennek kellene lenni?"


Ezzel olyan, mintha a zászlót mocskolnák be.....

2013. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Miért?A foci huligánok nacionalistának vallják magukat.Hol itt a "nevetséges összemosás"?
2013. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Jahh hogy a focihuligánoknál magyar zászló van? "


Meg R.I.P Csatáry szalag, áh, tényleg semmi közük a politikához...

2013. szept. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!