Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszek miért jönnek állandóa...

Fideszek miért jönnek állandóan ezzel "véletlen volt így" dumával?

Figyelt kérdés

Például véletlenül épül Felcsúton stadion, csak véletlenül fideszesek a trafikjog nyertesek, véletlenül lett

Orbán lányának közgépes férje, stb.


2013. szept. 8. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyok Fideszes de szerintem senki nem mondja hogy véletlen.


Ez az általad leírt kifogás nevetséges.

Felcsúton fociakadémia van, és az építőipar életben maradása a cél. A trafikmutyi valóban egy osztogatás, de ha van olyan akkor bocsánatos hiszen nem megkárosító jellegű mint az MSZP s és főleg az szdsz es mutyik.

Orbán lányát meg hagyjuk mert szerintem ez már semmi kép nem etikus még a politikában sem.

2013. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Létezik olyan hogy megbocsátható mutyi?


És miért kell egy 1700 fős településre egy 3500 fős stadion? Mehetett volna Szombathelyre.

2013. szept. 8. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Azért "mer az elmút nyócév"
2013. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nevetséges, amit művelnek, ilyen zsebtömés még egy kormány alatt sem volt... A felcsúti stadion ára meg tényleg jöhetne Szombathelyre, mondjuk a kórház felújítására, de hasonló célból bármilyen más településen el lehetne költeni, az egészségügyre vagy az oktatásra. Nehogymár full gáz focicsapatoknak jusson pénz stadionépítésre, de az iskolákra meg nem. Ez egy kicsit abszurd, dehát biztosan ez is véletlen, és nem az az oka, hogy a miniszterelnök focimániás :D
2013. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Teljes mértékben egyetértek az előttem hozzászólóval. Még hozzátenném, hogyha véletlenül felújítanak egy iskolát vagy annak egy részét akkor annak a pénznek a 70-80%-a is uniós és nem magyar, de még nagy pofával odaírják, hogy az állam támogatásából épül...
2013. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Ez a kérdés még véletlenülsem, fedi a valóságot. Hol hallottad ezt?Nem hivatalos helyen az biztos,mert a kocsma az nem mérvadó. Máshol meg nem igen!!
2013. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

ilyen zsebtömés még egy kormány alatt sem volt.

Azért, ez sem igaz!Rövid a memóriád,de nagyon. A Hajdú bét,a nokiás skatulya,a lakás mutyik. Sukoró?

2013. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
45%

Mégis jobb helyzetben van az ország mint az előző években.

Nem mondom hogy szentek mert a trafikok azok tényleg zsebre mennek,meg a márciusi tehetetlenségük és önfejűségük az borzasztó volt,akkor a nagy árvízi cirkuszuk hogy itthon nem halt meg senki,hát persze mert a Németországihoz képest ez semmi se volt.A sok stadion okés fejlődik a sportélet,de valóban a kórházakkal kellene kezdeni...de ha belegondolsz akkor ott forog a pénz Magyarország javára az építkezésekben!! Mindennek két oldala van.

2013. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, tudni szeretnéd, miért? Olvasd el a válaszokat. Mind "véletlenül" meg tudja magyarázni.

Fociakadémiával, ami elemi szinten se működik (vagy itt nem az "eredmény számít" elv érvényes?). Az építőipar fellendülésével Felcsúton. De a Nyírségben, Szabolcsban kéne...

"Ártatlan" mutyival. És a leginkább bevett módon: mások még inkább.

Én tehát már pontosan tudom, miért "véletlenül".

2013. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Komplikato ***** válasza:
50%

"Mégis jobb helyzetben van az ország mint az előző években."

??????????

2013. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!