Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a Jobbik...

Miért van az, hogy a Jobbik oldalát likeolták a legtöbben?

Figyelt kérdés
Facebookon a Jobbik a legnépszerűbb, ez is azért van mert a Jobbik a fiatalok körében a legnépszerűbb párt?

2013. szept. 7. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Pusztán azért mert nincs más párt amelyik nem szerepelt még le ,növekszenek az etnikai gondok.
2013. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
A Jobbik az első magyarországi cyberpárt, ami népszerűségét, elterjedtségét, forgalmát főleg az internetnek köszönheti, ellentétben a régebbi, 90-es években megalakult pártokkal, amikor még nem volt elterjedt az internethasználat és a közösségi oldalak.
2013. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Azért, mert a fiatalok buták, és át lehet vágni őket a legocsmányabb demagógokkal.

Kb annyit jelent ma Jobbikosnak lenni, mint Fradistának.

2013. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Igazából nem értem mi az amit tudni akarsz. Azért lájkolták legtöbben mert a legnépszerűbb, de ezt te magad is leírtad.
2013. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért mert nem mindenkinek van számítógépe, aki a Fideszt támogatja.
2013. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

A "lájkok" számának nincs sok köze a tényleges népszerűséghez.

Csak úgy mondom... :)

2013. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

"Azért, mert a fiatalok buták, és át lehet vágni őket a legocsmányabb demagógokkal.

Kb annyit jelent ma Jobbikosnak lenni, mint Fradistának.

"


Szerintem a te hozzád hasonló "mindenki hülye, csak én nem" fajta emberek jóval kevésbé intelligensek, mint a Jobbik szavazók vagy a magyar ultrák 98%-a :)

2013. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Azért, mert a Jobbik oldalát likeoták a legtöbben. Mert a legtöbb ember tudja mi a jó, és a Jobbik a legnépszerűbb párt. Mi a probléma?
2013. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
A Jobbikos fiataloknak fogalmuk sincs az életről és a gazdaságról. Nekik elég a cigányozás és zsidózás. Elhiszik, hogy a Jobbik majd csodát tesz.
2013. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Audrey Bitoni oldalát lájkoltam, mert jók a csöcsei.
2013. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!