Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz szerinted jövőre?

Mi lesz szerinted jövőre?

Figyelt kérdés

MSZP leszerepelt, Fidesz leszerepelt. Szerinted mi lesz jövőre?


Az agyhalottak megszavazzák már megint, újra a bukott baloldalt, mivel az volt régebben, így az okos átlag magyar választópolgár emlékezetkiesése miatt rá fog voksolni, vagy megint a Fidesz nevű maffia hálózat nyer?


Vagy túllépünk a rendszerváltás óta húzódó több tíz éves állandóan ismétlődő, leépítő cikluson, és esetleg egy új párt lesz?


Szerinted mi lesz jövőre?



2013. szept. 7. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon remélem, hogy a Fidesz-KDNP-nek ismét 2/3-os többsége lesz. Ha újra a bukott baloldal kerül hatalomra, akkor Magyarország megásta a saját sírját!
2013. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Na mert ha a fidesz kerül hatalomra, akkor nem fogunk ugyan úgy belebukni...


Jó lenne már valami új, de nincs egy párt sem, akire lehetne számítani.

2013. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
katarzis
2013. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
baloldal megásta a sírt, a fidesz pedig eltemette Magyarországot.
2013. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Vadkan01 ***** válasza:
80%
Bármelyik párt is kerül hatalomra, nekünk az nem lesz jó, mert folytatni fogja az előzőek hülyeségeit.
2013. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 EagleHUN ***** válasza:
55%

"Vagy túllépünk a rendszerváltás óta húzódó több tíz éves állandóan ismétlődő, leépítő cikluson, és esetleg egy új párt lesz? "

Remélem!

Van is ötletem most kik a 3. legnagyobb erő akik még nem voltak kormányon. Aztán majd meglátjuk mit tudnak elérni.

Amúgy sosem voltam Fidesz szavazó, és a Mutyi ügyeikkel is tele van már..., de azért meg kell hagyni 1-2 gazdasággal kapcsolatos dolgot rendbe tettek, és a nemzetközi színtéren is talán jobban érvényesítették Magyarország érdekeit. Nem mondom hogy jók (sosem adnám a voksomat nekik) csak egy fokkal kevésbé voltak rosszak mint a hazaáruló tolvaj MSZP-SZDSZ-esek.

2013. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

"Az agyhalottak megszavazzák már megint, újra a bukott baloldalt, mivel az volt régebben, így az okos átlag magyar választópolgár emlékezetkiesése miatt rá fog voksolni,"


Pontosan ilyen emlékezetkiesés miatt győzött 2010-ben a Fidesz. 8 év elég volt arra is, hogy az emberek mindent elfelejtsenek.

Egyébként senki sehol nem állította, hogy az MSZP egyedül győzni tud. Nem tudom ez honnan jött. Miért gondoljuk, hogy csak ez a 2 párt van?

2013. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Na vajon mi lesz? Megszavazzák megint vagy a fideszt vagy az együttmszpdkpm2014-et és folytatódik minden tovább. Birkák az emberek, jó darabig még így lesz, én 20 évesen felfogtam, hogy ne a politikától és a politikusoktól várjuk a jólétet, mert nekik nem céljuk. Véleményem szerint (csúnyán szólva) amíg a régi rendszerben nevelkedett emberek "ki nem halnak" nem lesz igazi rendszerváltás. Ne legyen igazam, de eddig a 23 év alatt ez kezd beigazolódni... Persze tisztelet a kivételnek, de az kevés van...
2013. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Dick Esmen ***** válasza:
86%
A fidesz nyer,a magyar nép pedig veszt.
2013. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

EagleHUN


Én is így gondolom, a Fidesz nem végzett akkora pusztítást, mint a baloldal. És abban is egyetértek, hogy az a 3. erő, amit mondasz, (szerintem inkább a 2. felé közelít, vagy már el is érte azt) kellene megpróbálni, hogy kikerüljünk ebből a mókuskerékből amit hajtunk itt 23 éve a lejtőn egyre jobban lefelé.


#7


Az átlag magyar választópolgárból indultam ki, azért számolok kettő párttal. Nekik csak Fidesz, MSZP van. De igazad van az MSZP valószínűleg egyedül nem jutna be valóban. De hallottam, hogy valakivel elkezdték egymás fa..át sz..ni. Azt hiszem Bajnaival. Ő még aki nagyon illik az MSZP nemzetromboló politikájába. Nem tudom mi lett azzal a késő tavaszi kis románccal, lesz e közösülés, hogy aztán jól szétb..szák az országot is.


Szóval még egyszer azért számoltam csak a két párttal, amiért a rendszerváltás óta ja a Fidesz jó lesz, nem nem jó, legyen MSZP, ja nem jó, legyen Fidesz, ja nem jó, legyen MSZP, ja nem jó, ... ebből a 23 éves periódusból indultam ki. Véleményem szerint egy már korábban leszerepelt bukott pártot, nem szabadna soha de soha újraválasztani, mert már egyszer valamiért le lett váltva.


#8 -#9


Teljesen jól írjátok.


Köszi, hogy szenteltetek egy kis időt a válaszadásra. Várok további véleményeket is.

2013. szept. 7. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!