Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire törvényes hogy...

Mennyire törvényes hogy közutat zártak le Orbánék esküvője miatt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 6. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Minden törvényes ameddig nincs ki gátat szabna neki..mivel Orbán az egyik legnagyobb rangú ember az országban így törvényes mivel nagyjából minden amire ő azt mondja, hogy törvényes az törvényes...
2013. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
A közút lezárás még hagyján, de a kátyúzás már nem az. Én arra adtam felhatalmazást 2010-ben a Fidesznek, hogy kormányozzon, arra nem, hogy az én pénzemen adja férjhez Viktor Ráhelt. Ez egy szép családi esemény, amit szépen, a családdal és a barátokkal kell megoldani. Vagy én is kérjek útfelújítást az esküvőm útvonalán és meszelést a templomra?
2013. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma még nem törvényes, holnap gyorsan, visszamenőleges hatállyal belevésik a gránittákolmányba, ne légy naiv.
2013. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Nézd.

Orbán még is csak egy ország miniszter elnöke.

Egy esküvő azért rejtegethet veszélyeket és ezért nem tehetünk úgy mintha egy szimpla pár házasodna.

Az az, nem maga a házasság ami indokolja a lezárást stb, hanem az hogy a miniszter elnök lánya házasodik.


Szerintem a világon mindenütt ez lenne az elfogadott.

2013. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Magánesküvő, oldják meg magánterületen, magánpénzből.
2013. szept. 6. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ez teljesen törvénytelen.
2013. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tökéletesen mindegy? Hiszen a rendszerváltás után úgyis az egész orbán családot kivégzik, mint a románoknál Ceaușescut.
2013. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy normálisan működő országban egy ilyen esküvőről a nép még csak nem is tud...! Ja és persze magánpénzből oldják meg, természetesen. Az utakat pedig egyáltalán nem kell hozzá felújítani, mert mindenhol tökéletes.
2013. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Orbán másik lánya remélem a Maglódi úton fog esküdni, mert az útburkolat nagyon ramaty állapotban van már most is. Az, hogy ott leaszfaltoztak egy KÖZutat, azzal semmi bajom. Kátyús közutat közpénzből azt szabad. Nem kell ezen ennyire fennakadni mert pont ott és azért. Ha én laknék arra, biztos örülnék neki.


Kicsit az a zsidó vicc jut eszembe erről, amikor megkérdezik a rabbit:


-Lehet, a Talmud olvasása közben dohányozni?

-Nem, tilos.

-És dohányzás közben a Talmudot lehet olvasni?

-Persze! A Talmudot mindig lehet olvasni!

2013. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Makoscsiga válasza:

Óbazz ez a legnagyobb bajod? Igen, tökéletesen törvényes magán rendezvény céljából közterületet lezárni, és ne mondd, hogy most meg vagy lepődve: minden éveben egy csomó alkalommal zárnak le megánrendzevény miatt közterületet. Legutóbb egy hete zárták le a fél várost egy futóverseny miatt. Tudod: van a rendezvény, amin a részvevők részt vesznek, meg a többiek meg a kordon mögül néznek. Persze ott is van olyan, akikek ez nem tetszik, és nyomják a dudát a kocsijukban, mint a majmok. SŐT, te, mint gipsz Jakab kibérelhetsz közterületet a működtető önkormányzattól!!! Dúrva mi?!


DE most komolyan, ez a csörhe annyi köcsögséget elkövetett, és neked pont ez bántja a szemed?? Ennyire hogy lehet valaki primkó?

2013. szept. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!