Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A (szélső) jobbosok tényleg...

Granulátum kérdése:

A (szélső) jobbosok tényleg elhiszik, hogy a Harmadik Birodalom csak hazát védte?

Figyelt kérdés

Először volt ugye a magyar ketrecharcos a Hitlerfej-tetoválással, akit nem engedtek részvenni egy csehországi versenyen. Erre itthon hőbörögtek, hogy a "zsidóbérenc csehek" milyen csúnyán viselkedtek.

Aki ilyet ír, az komolyan nem tudja, hogy a náci Németország megszállta és felosztotta a csehek hazáját?


A másik téma Horst Tapper (nem az ő személyével akarok foglalkozni), akinek a sorozatát levette a német közszolgálati tévé az állítólagos SS-múltja miatt; erre a kucinfo lelkes közönsége sajnálkozását fejezti ki, hogy a nemzetközi zsidó-háló elbánt a szegény "honvédővel".


Pont ez a két dolog nem "zsidótéma". Volt egy ország, amelyik tizenvalahány országot megtámadott és megszállt, olyanokat ahol jobboldali keresztény-konzervatív kormányzat volt, legtöbbször királlyal az élen. Persze, aztán az államok összefogtak ellene és legyőzték.


Szóval komolyan vannak Magyarországon olyanok, akik a második világháború történetét onnan olvassák, hogy a Szövetségesek átlépték a német határt?

Hogy nem tudják felfogni, hogy Európa más területein nem szeretik a Harmadik Birodalom és Hitler nevét? És nem azért, mert a zsidók szolgálatában lennének, hanem mert a nácik hadüzenet nélkül megtámadták őket és vad pusztítást végeztek az országukban.



2013. szept. 2. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Az egész kérdés egy baromság.

Mikor fogod megérteni hogy akiket te szélsőjobbnak nevezel azok nem imádják Hitlert. Bár biztosan van olyan ember is.

Hogy sokan nem antiszemiták, csak a zsidókra oly jellemző üzleti mentalitást a cionizmust az egymást protezsáló zsidó kapcsolatokat miközben a protekcionizmust elítélik látszólag stb stb nem szeretik.

2013. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szóval akkor, ha azt mondom, hogy vedd a agyar árút akkor az is egyfajta zsidó cionista üzletpolitika?
2013. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Én egy valódi német náci múltú családból származom.

Apai nagyszüleim még bent voltak a Reichben ,még ha csak az ifjúsági tagozatban.


A második világháború azért tört ki, hogy megtoroljuk az elsőt és visszaszerezzük az igazságtalanul elrabolt területeket.

A magyar, német nép dühös volt, bosszútól fűtött.


Ha nem vesznek annyi területet igazságtalanul akkor nem történik amiket leírtál.

2013. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez volt a propaganda... és hogy jönnek a képbe a zsidók?
2013. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Komplikato ***** válasza:

3-as Amikor Rudolf Steiner-t kérdezték a "béketárgyalás" eredményeiről, ő mondta, hogy sikerült megágyazni a következő világháborúnak, valamint rászabadítani az emberiségre pár igen káros ideológiát. És sajnos be is jött.


1-es Mi a halál köze volt a Zsidóknak a világháborúhoz és a hitleri Németország élettérnövelő szabadrablásának azon kívül, hogy időben egybeesett a Holokauszttal, meg leszámítva, hogy a háborús fegyverkezéshez eleinte még tőlük kért kölcsön Hitler? (Persze aztán megoldotta, hogy ne kelljen visszafizetnie. Nem mint ha a Magyarországtól hitelbe kapott kaját röpke 80 millió arany márka értékben kipengették volna.)

2013. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ozmium42 ***** válasza:
Szerintem a Harmadik Birodalom ugyanazt az expanzív birodalmi politikát folytatta, mint amit a németek elődei is általában. Nem kedvelem őket jobban, mint a zsidókat, és ezt szélsőjobbosként mondom.
2013. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ketrecharcos: Szerintem a meccs idejére le lehetett volna azt a tetkót alkoholos fekete filccel is festeni, utána meg lemosni, és ezzel nem zavart volna senkit, de az európai demokráciában kevés észlény használja az agyát.


Horst Tapper: Nyugodtan mondhatjuk, hogy katona volt. A médiában egyetlen olyan cikk sem jelent meg ahol le lenne írva, hogy halomra ölte a zsidókat vagy bánom is én, hogy kiket. A visszataszító kettős mérce itt is megnyilvánul. Kíváncsi vagyok mi lett volna, ha kiderül, hogy vörös katona volt...


A hitleri Németország hadakozása pedig jó előre le lett írva a Mein kampf-ban. Arról pedig az akkori Európa vezetői tehetnek, hogy teljesen vakok és ostobák voltak. A Rajna vidékre való bevonuláskor még megállítható lett volna az egész német terjeszkedés, de nem tettek semmit, évek múlva pedig megitták ennek a levét. Köszönhetik maguknak, hogy tálcán kínáltál fel magukat a németeknek, utána meg sírtak, hogy ők a védtelen áldozatok, holott előre lehetett mindent tudni. Amennyire én tudom, az oroszok eleinte lelkesen fogadták a bevonuló németeket, de a kommunisták tettek arról, hogy ez ne így maradjon (német egyenruhában vérengzések végrehajtása), majd a kíméletlen zsidóüldözés is megtette a hatását.

2013. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!