Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek, mi lesz velünk ha...

Emberek, mi lesz velünk ha újabb négy évre megszavazzák a fideszt?

Figyelt kérdés
Én rettegek...

2013. aug. 27. 00:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Rossz még belegondolni is...
2013. aug. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Bárkit kérdezek, mindenki megy el innen.

Vagy én is megyek vagy ha nem tudok, akkor fogok egy géppuskát aztán intézkedem...

2013. aug. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nekem is rengeteg ismerősöm távozott a közelmúltban, de ez az én személyes problémám...

Viszont ami érint mindenkit; Mi marad így Magyarországból ?

Borzasztó.

2013. aug. 27. 02:16
 14/24 anonim ***** válasza:

Na, és mi lenne akkor ha más kerülne kormányra? Lényegileg változna bármi is? A lófütyit. A világtörténelemben SOHA* nem volt olyan, hogy egy ország anyagi helyzete lényegesen változott volna békeidőben, csak úgy egy csapásra 4, de akár 20-30 év alatt is.


*Esetleg akkor lesz ilyen, ha hirtelen kiderül, hogy az ország alatt mindenhol olaj/arany/ezüst stb van.


Igazán kinyithatnátok a szemeteket a kivándorlással kapcsolatban is. Ez egyáltalán nem új keletű dolog és ez sem fog attól elmúlni, hogy 2-3 ciklusra megválasztják Bajnait, Gyurcsányt, Mesterházyt, Vonát vagy akár Orbánt. Az 1870-es évektől állandóan fennállt ez, kivéve a kommunizmus alatt, mert a diktatúrában korlátozták a külföldi utazásokat.

2013. aug. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"SOHA* nem volt olyan, hogy egy ország anyagi helyzete lényegesen változott volna békeidőben"


Volt már ilyen, csak az sosem a pozitív irányba történt. Összeomlasztani egy gazdaságot békés eszközökkel is elég néhány év.

2013. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy tul okos kedves bagoly. Nem lehet igy megválaszolni értelmesen, mert azért a csokosok, urambátyámék is emberek. Na nekik paradicsom. A többi meg le van ......
2013. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%

Ha ismét megválasztják a Fideszt?

Tovább haladunk a jó úton. :)

2013. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
2,5%-os GDP növekedés lesz.
2013. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Még több ember, aki csak teheti, itt hagyja az országot.
2013. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#18 okostóbiás! Elárulnád nekem, hogy miből lesz 2.5%-os GDP növekedés, ha az összes fiatal diplomás és szakképzett munkaerő elmenekül az országból? Ki fog adót fizetni és beindítani a növekedést? Mert attól, hogy a vezéretek reggeltől estig azt pofázza, hogy márpedig dübörögni fog a gazdaság, attól még nem fog munkaerő és szellemi tőke nélkül. De őket úgysem ez érdekli, sőt! Pont az, hogy minél több hülye maradjon itt, akik jól megtömik a vezéred és bandája zsebét. Hát kösz, én ebből nem kérek. Akkor inkább én is irány külföldre.
2013. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!