Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyi Jobbikos ezen...

Miért van ennyi Jobbikos ezen a portálon?

Figyelt kérdés
A pártjuk kiadta az utasítást, hogy itt kell nyomulni?

2013. aug. 24. 10:43
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
61%

" Mert sok munkanélküli tanulatlan paraszt

van. És nem meglepő, de ők jobbikosok."


És te mi vagy? Azt bizonyítottad, hogy egy műveletlen senki vagy, egybittel kínlódva. :)

2013. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

"Mondd meg ennek a cicerónak, hogy ha magyarul nem bírt megtanulni, akkor inkább fogja be a pofáját!"


Ostobákból túlkínálat van.

2013. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem balliberálisokból sokkal több van itt. Úgy lehet észrevenni őket, hogy aki normálisan kiáll a kormány mellett, azt lepontozzák és legtöbbször válaszra se méltatják, vagy elkezdik, hogy az MSZP ideje alatt milyen jó volt élni. Nevetség tárgyává teszik magukat és rajtuk kívül mindenki más észreveszi ezt.
2013. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
libsik? ez liberális akar lenni? a Jobbik annak a szöges ellentéte kb, úgyhogy nem. a liberális "értékekről" meg inkább nem akarok beszélni. :/ én azt mindennek nézem csak értéknek nem.
2013. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem ezen a portálon inkább sok jobbikkal kapcsolatos kérdést látsz, ami szerintem azért van mert így vagy úgy de foglalkoztatja az embereket hogy mi zajlik körülöttük. a tv-ben meg nem sokat találkozol velük. :)
2013. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Ott tényleg nem :D Liberális értékekről meg tényleg ne beszéljünk ? :D
2013. nov. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
-?
2013. nov. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!