Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP a pad alatt már...

Az MSZP a pad alatt már tényleg átadta a hatalmat a FIDESZ-nek? Mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
Eddig nem hittem el, de most a két rádióval kapcs. balhé, már bennem is felkeltette a gyanút.
2009. okt. 29. 09:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én leszarom az egészet, a két rádió megszűnésének meg örülök.
2009. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Leszarhatod, ha gondolod.... de ettől még érinteni fog.


Amúgy én is örülök, néha-néha hallgattam ezeket, kíváncsiságból. De a reggeli barmok hamar felidegesítettek.

2009. okt. 29. 17:51
 13/16 anonim ***** válasza:

"A szociknak a kiszakadását maga a nagy újra és újra kamaszosan lázadó Karsai vezeti"


Karsainak - Tóth Károlyhoz és Hegyi Gyulához hasonlóan - az a funkciója az MSZP-ben, hogy "lázongásukkal" ébren tartsák azt a mítoszt, hogy az MSZP egy "demokratikus párt, nem csúnya-csúnya vezérelvű párt, mint a fidesz". Egyesek meg felnőtt ember létükre beveszik ezt a bábszínházi komédiát.


"Ami egyfajta escape –t jelenthet egy bizonyos csoportnak."


Igen. Az MSZP-nek, amitől nem pártolnak el a baloldali szavazók addig, amíg hihetnek abban a marhaságban, hogy majd Krausz és Hegyi visszaállítják a pártot az "igazibaloldali" útra. mint minden nagy párt, az MSZP is ért hozzá, hogy egyszerre többféle üzenetet küldjön, többféle reményt keltsen.

2009. okt. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"a FIDESZ elkezdte tisztogatását csak úgy "halkan"."


Ami halkan elkezdődött, az a szoci kampány hatása rád. Jelenleg az MSZP legfontosabb kampánytémája, hogy a Fidesz "hatalomra kerülése" (szociul a kormányra kerülést hatalomra kerülésnek mondják) kegyetlen és véres lesz, és már most érezzük az előszeleit, jaj, félni kell stb.

2009. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

18.25-ös

Kissé félreértettél... asszem.


Tisztogatásra szerintem is szükség van!

Mellesleg 2002-ben a szocik is ezt tették. Államigazgatásban dolgozom, közel a tűzhöz, én már csak tudom... tapasztaltam!

2009. okt. 29. 19:07
 16/16 anonim ***** válasza:
Emberi ész!! Gondolkodjatok már! Hogy a francba játszanának össze, mindenki tudja hogy Bajnait Gyurcsány irányítja a háttérből!! Elvégre ő ajánlotta!! Nem furcsa?! Ráadásul mindenki magának lopja a pénzt. A Fidesz nem segít az Mszp-nek pénzt lopni, mert ha ők jönnek akkor nekik nem marad. ennyi-.-
2010. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!