Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért uzsorásozta le Lázár...

Miért uzsorásozta le Lázár Csányit?

Figyelt kérdés
Valami személyes bajuk van egymással vagy más üzleti körhöz kapcsolódnak és már minden megint a pénz miatt van? Mit gondoltok?

2013. aug. 13. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irigy.
2013. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel az összes kereskedelmi bankot leuzsorázhatta volna, biztos, hogy csak valami személyes bajuk van.
2013. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ma éppen láttam reggel amikor Lázárt erről kérdezte a riporternő.

Csányi valamit beszólt korábban nyilvánosan Lázárnak - ezt nem hallottam jól, hogy mi volt. Utána valamiféle kérdésre válaszolva mondta Csányit Lázár az ország legnagyobb uzsorásának. Itt elmagyarázta, hogy szerinte a devizahitelek uzsorakamatra adott hitelek, emiatt a devizahiteleket kibocsátó - vagyis a bank és annak tulaja, vezetése - nem más, mint uzsorás. Mivel az OTP itthon a legnagyobb, hát Csányi az ország legnagyobb uzsorása.

2013. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert uzsorás. Az OTP a leglehúzósabb bank Magyarországon. Az más kérdés, h lázár se különb semmivel.
2013. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"emiatt a devizahiteleket kibocsátó - vagyis a bank és annak tulaja, vezetése - nem más, mint uzsorás"

Húúúú báz... Pár éve nekem is volt otp részvényem, én is tuladonos voltam az otpben. Bakker akkor én is uzsorás voltam. De király!!!

De már nincs Jani. Nyugi!

2013. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert szakmai vitára képtelen.

Amúgy ha valaki nem tudná, Lázár vette fel képviselőként minden idők legnagyobb költségtérítését a magyar államtól. Pénzéhség vezérli, gazdasági eredmény nélkül, amikor ilyeneket mond.

Nem nomális, és ijesztő, milyen hatalma van Magyarorstágon.

2013. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!