Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem túlzás egy üveg sör...

Nem túlzás egy üveg sör elfogyasztása miatt elvenni a jogosítványt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 13:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%
Ez hülyeség én pl. Kierkegaard vagy Kant filozófiájáról is írok neked esszét fél liter tömény felett is. Még hogy egy sör..
2013. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem az üveg sor elfogyasztása miatt veszik el a jogosítvány, hanem mert vezetsz utána.
2013. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Alapjába véve túlzás lenne. De mivel nálunk olyan kifinomult az italozási kultúra hogy szerintem az emberek 40%-50%-a nem fog megállni egy pohár sörnél. (meg merem kockáztatni hogy 1 liter alatt sem) Ezért nem túlzás.
2013. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

Elvileg igen, gyakorlatilag Magyarországon nem.

Sajnos azt látom (nem csak ivás-vezetés hanem más területen is), hogy az átlag magyar csak abból ért, hogy ott állnak mögötte és csattogtatják a korbácsot. Ha egy sör engedélyezett, akkor szerinte belefér még mellé a fröccs leöblítve egy kupica pálinkával, aztán ha a zebrához ér még a gázra is lép, hogy átférjen a gyalogos előtt.


Ahol most élek, ott nem tudom mennyi a megengedett, de az tuti, hogy egy pohár bor belefér, de az emberek nem is mennek mint a meszes. Amikor kiköltöztünk, hetekig tartott megszokni, hogy ha a zebra felé fordulok már megállnak, ha a nagy forgalom miatt nem tudok egyből kihajtani az autópályára, akkor mögöttem nem dudálnak a s..ggembe, hogy húzzak már a fenébe ki.

2013. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
egyáltalán nem túlzás az alkohol keménydrog.
2013. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom megunták már a rendőrök, hogy mindenki egy sörrel mentegetőzik..

Mire eljutnak vérvételre, addigra lehet hogy ténylegesen csak 1 sör marad benne ...

Iszik vagy vezet, iylen egyszerű ...

2013. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Meghalok, te elolvasom Mozart Don Juanját, Az Ítéleterő kritikáját, Ímígyen szólott Zarathustra , Schopenhauer , Fichte mindenki tanítottam is évfolyamtársaknak és ez a hála peszkos 10% :(:(
2013. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%

Magamból indulok ki és azt kell hogy mondjam, nem egyformán hat minden emberre egy pohár sör. Én konkrétan, ha fél litert megiszok, akkor elég rendesen beszédülök tőle és nem tudnék vezetni, mivel nem szoktam szinte egyáltalán alkoholt inni.


Ugyanakkor aki állandóan piál, az lehet, hogy meg sem érzi ezt a mennyiséget. Hogy várhatnánk el akkor a rendőröktől, meg az akárkitől, hogy minden egyes rajtakapáson mérlegeljenek? Így viszont tiszta ügy. Aki iszik, az ne vezessen és szerintem is így van ez jól.

2013. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Dick Esmen ***** válasza:
97%
De nem ám!
2013. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!