Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014-ben melyik párt esélyeseb...

2014-ben melyik párt esélyesebb a nyerésre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 09:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
A Jobbik szerintem már a második legerősebb párt. Ha jön még pár cigány gyilkosság akkor csak még erősebb lesz
2013. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%

Sokan azt hiszik , hogy a nemzeti radikális pártok előretörése a válság meg a szegénység.

Egy kis részben tényleg, de nem ez a fő kiváltó ok.


Franciaország minden csak nem szegény ország.A nemzeti radikális pártjuk mégis népszerűbb, mint nálunk a Jobbik.


Vagy, mondhatnánk Ausztriát is, az életszínvonal magas ,a munkanélküliség alacsony.


Az európaiak érzik a vesztüket, a közeleg azaz időszak amikor az etnikai arányok felborulnak.

2013. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13%
Én egyetlen esélyest látok és az a Jobbik.
2013. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
26%

"Sokan azt hiszik , hogy a nemzeti radikális pártok előretörése a válság meg a szegénység. "


Hogy valaki ilyesmit higgyen, ahhoz rendkívül ostobának kell lennie.

2013. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

ÁLLJ.


Figyeljétek a százalékot a válaszomnál.


Balkezes vagyok.

2013. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Én meg ellenkezőleg úgy látom, hogy a jobbik a harmadik legerősebb párt marad továbbra is, viszonylag szorosan az MSZP mögött, de visszatérve a kérdésre a jelenlegi választási rendszerben, valóban a Fidesznek van esélye nyernie, viszont, ha a baloldal jobban összefogna talán lenne nekik is esélyük.
2013. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
haletrejon a baloldali osszefogas akkor a jobbikot verik biztosan,ha nem az mszp egyedul kb a jobbik elott vagy mogott leszde nem sok lesz a kulonbseg. Realista vagyok en is es sajnos megint a mutyi kormany fog hatalomra kerulni...
2013. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Dick Esmen ***** válasza:
Jelenleg a Fidesz.De hátha történik még addig valami(nem fog).
2013. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 9. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!